آمازون پرینترهای چندکاره کاربردی را با قیمت مقرون به صرفه می فروشد

Epson Workforce WF-2960DWF یک دستگاه چند منظوره است که پرینت، اسکن، کپی و فکس می توان. سرعت چاپ سیاه و سفید 14 صفحه در دقیقه و رنگی تا 7 صفحه در دقیقه است. مسیر کاغذ تا 150 برگ کاغذ را در خود جای می دهد و تغذیه خودکار اسناد کپی را بسیار آسان می کند. با تشکر از او تغذیه خودکار اسناد حداکثر 30 صفحه را می توان به طور همزمان اسکن یا کپی کرد. با چاپ دو رو (دورو) باعث صرفه جویی در کاغذ و حفاظت از محیط زیست می شود. چاپگر دارای چندین رابط مانند USB، بلوتوث، WiFi و Apple AirPrint، بنابراین می توانید به راحتی آن را به صورت بی سیم از چندین دستگاه کنترل کنید.

بیش از 2000 مشتری آمازون رتبه خود را ترک کردند و 4.2 از 5 ستاره را به آن دادند. بنابراین این دستگاه یک چاپگر قابل اعتماد و همه کاره است که به ویژه برای استفاده در دفتر کار خانگی مناسب است. را Stiftung Warentest مدل را در جریان دارد نسخه (04/2023) مانند نکته قیمت توصیه شده. در آزمون، امتیاز «رضایت بخش (2.6)» را کسب کرد و در چاپ و کپی امتیاز خوبی کسب کرد. بنابراین اگر به دنبال یک چاپگر چند منظوره همه کاره و ارزان برای دفتر کار هستید، پیشنهاد فعلی آمازون را از دست ندهید. با این حال، باید در نظر داشت که هزینه های چاپ نسبتاً بالا است و دستگاه برای چاپگرهای کمیاب مناسب تر است.

Epson Workforce WF-2960DWF اکنون از 99.00 یورو در آمازون

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/15/2023 01:56

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/04/15 05:04

Epson Workforce WF-2960DWF چه چیزی را به شما ارائه می دهد؟

آیا در حال حاضر به دنبال چاپگر جدیدی برای دفتر کار خود هستید؟ سپس پیشنهاد فعلی آمازون برای مدلی از اپسون می تواند برای شما جالب باشد. این چاپگر عملکرد قابل اعتماد و بسیاری از عملکردهای مفید را برای استفاده روزمره ارائه می دهد. ما جزئیات را برای شما داریم.

پرینترهای چندکاره اپسون با نازلترین قیمت در آمازون

شما Epson Workforce WF-2960DWF کاربردی را به خصوص برای موارد باریک دریافت می کنید 99 یورو در آمازون (مشاهده لیست در آمازون). با توجه به تاریخچه قیمت، دستگاه هرگز ارزانتر نبوده است.

اپسون نیروی کار WF-2960DWF

اپسون نیروی کار WF-2960DWF

کار با چاپگر ساده و ساده است. در نمایشگر LCD رنگی بزرگ 6.1 سانتی متری می توانید تمام عملکردهای دستگاه را کنترل کنید و وضعیت کارتریج های جوهر را بخوانید. این دستگاه همچنین دارای یک راه اندازی خودکار WLAN است که اتصال به شبکه شما را آسان تر می کند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به جای 134.99 یورو RRP: چاپگر چند منظوره جوهرافشان DIN A4 با اسکنر، دستگاه کپی، فکس، ADF، WiFi، اترنت، NFC و دوبلکس.