آمازون پرفروش‌های اکو را کاهش می‌دهد – اما کدام یک بهترین است؟

فقط با محدودیت. حتی اگر آمازون از صدای بهبود یافته با هر نسل جدید صحبت کند – محدودیت های فیزیکی در این کلاس اندازه وجود دارد. سطوح باس عمیق و کنسرت امکان پذیر نیست، فقط به اندازه یک پانورامای استریو خوب، مانند یک سیستم فشرده واقعی (به مشاوره خرید GIGA مراجعه کنید) امکان پذیر نیست. در عوض، استودیو بزرگ اکو از مجموعه Echo برای لذت بردن از موسیقی ایده‌آل است. دو تا از آنها به صورت جفت استریو به هم متصل می شوند، صدای بسیار خوبی دارند و می توانند موسیقی را با شکوه تمام پخش کنند. از سوی دیگر، Echo Dots بیشتر برای آن هستند اخبار رادیویی، پادکست و آبپاش های پس زمینه موسیقی.

اسپیکر هوشمند Echo Dot در نسل های 3، 4 و 5 جدید ارائه می شود. برخی از مدل ها اکنون به عنوان بخشی از جمعه سیاه 2022 تخفیف دارند. بهترین خرید کدام است؟ ما تفاوت ها را به شما نشان می دهیم و توصیه هایی برای خرید ارائه می دهیم.

آمازون اکو

Amazon Echo Dot: 3 مدل در یک نگاه

بله، همه Echo Dot دارای یک آداپتور برق (15 وات) برای منبع تغذیه هستند. با این حال، آمازون استفاده می کند نه در حال حاضر رایج USB-C، اما سوکت های گرد برای دوشاخه ولتاژ پایین.

مصرف برق Echo Dots چقدر است؟

ما در مشاوره خرید خود، بلندگوهای شبکه ای دیگر (برخی با کنترل صوتی) را به شما نشان می دهیم:

آیا منبع تغذیه مناسب در محدوده تحویل گنجانده شده است؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

خوبه:

را نسل پنجم Echo Dot در اکتبر 2022 ارائه شد و از نظر فنی پیشرفته ترین است. در اینجا بهبودهایی در کیفیت صدا، بلکه با میکروفون ها (مهم برای دستورات صوتی الکسا) در توسعه جریان یافت.

Amazon Echo Dot (نسل پنجم، 2022) با ساعت
در ویدیوی خود ما نسل پنجم Echo Dot را به طور مفصل ارائه می دهیم:

وقتی صحبت از هر یورو می شود، آن وقت است نسل سوم Echo Dot (2018) ارزش نگاه کردن را دارد به ویژه برای پیشنهادات زیر 20 یورو ارزان است، اما قیمت معمولی 49.99 یورو دیگر مناسب نیست.

Amazon Echo Dot (نسل سوم)

نکته خواندن

Amazon Echo Dot (نسل پنجم، 2022) با ساعت

اکنون کاهش یافته است هستند Echo Dot نسل 3 و 5.
نسل چهارم در حال حاضر فقط با قیمت معمولی موجود است.

کدام Echo Dot برای خرید بهتر است؟

Amazon Echo Dot (نسل سوم)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/21 ساعت 4:19 بعد از ظهر

مارکو کراتزنبرگ

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/21 ساعت 4:01 بعد از ظهر

یکپارچه هم نو است حسگر دما برای روال های مبتنی بر دما برای یک هزینه اضافی معقول، نسخه با ساعت توصیه شده ترین Echo Dot. ماتریس LED زمان و همچنین اطلاعات مفید دیگری مانند عنوان آهنگ یا اطلاعات آب و هوا را نشان می دهد.

یادداشت فعلی: ارزان بخرید – اما چه زمانی؟ تجربه نشان داده است که بهترین تخفیف ها در پایان سال ارائه می شود. از جمعه سیاه امسال در 25 نوامبر 2022 و به دنبال آن مستقیماً Cyber ​​Monday در 28 نوامبر 2022 برگزار می شود.

Echo Dot از آمازون: پاسخ به رایج ترین سوالات

آیا می توانید با Echo Dots به خوبی به موسیقی گوش دهید؟

Echo Dots به طور مداوم انرژی مصرف می کند، حتی زمانی که موسیقی پخش نمی شود. از این گذشته، دستیار دیجیتال الکسا باید همیشه به دستورات صوتی گوش دهد و به آن توجه کند. آمازون میزان مصرف انرژی را برای Echo Dot (نسل سوم) مشخص کرده است. 1.4 و 2 وات بر. این یک مقدار معقول است، اما نباید با افزایش هزینه های برق و به ویژه در خانه هایی که چندین بلندگوی اکو دارند، نادیده گرفته شود.

آیا چند نفر در خانواده می توانند پروفایل ایجاد کنند؟

با این حال از نظر صدا عقب است و سنسور دما نیز وجود ندارد. اما دارای خروجی صوتی 3.5 میلی متری است، بنابراین می توانید آن را به یک سیستم استریوی موجود متصل کرده و آن را “هوشمند” کنید. موسیقی شروع شده در Echo Dot از طریق فرمان صوتی الکسا روی بلندگوهای بزرگ پخش خواهد شد. کابل اتصال لازم (جک به سینچ) باید جداگانه خریداری شود.