آمازون پرایم خیلی گران است؟ ما حساب کرده ایم که چه کسی ارزشش را دارد

مطمئن نیستید که Amazon Prime Video گزینه مناسبی برای پخش جریانی است؟ مقایسه ما کمک می کند:

این به Prime Video بستگی دارد: سرویس پخش باید ارائه دهد

آمازون قیمت بالایی را برای عضویت Prime خود در نظر گرفته است. هزینه های اضافی به بسیاری از مشتریان امکان انتخاب می دهد: اقامت یا لغو؟ همه چیز بستگی به این دارد که از اشتراک Prime خود برای چه استفاده می کنید.

نتیجه گیری: اگر نمی خواهید از Prime Video استفاده کنید، Amazon Prime عملاً برای شما در آینده تابو است. مشتریان بالقوه در واقع باید از یکی از پیشنهادات اضافی موجود در Prime استفاده کنند. در غیر این صورت اشتراک عملا ارزشش را ندارد. فقط صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل دیگر بحث خرید نیست. حساب سرانگشتی: اگر کمتر از دو بار در ماه از آمازون سفارش دهید، به Prime نیازی ندارید.

در اصل، Prime اصلاً در مورد پخش جریانی نبود. در ابتدا تمرکز بر ارسال رایگان بود. بنابراین اگر به هیچ چیز در آمازون نگاه نمی کنید، وقت آن است که به اصول اولیه بازگردید! یک بار داریم دوباره محاسبه شد:

  • را قیمت استاندارد برای انواع تحویل آمازون 3.99 یورو است به ازای سفارش خانه شما 2.99 یورو برای تحویل به ایستگاه وانت می پردازید.
  • محصولات رسانه ای (به عنوان مثال بازی های ویدئویی)، اقلام و لباس های برند خود آمازون با قیمت 2.99 یا 1.99 یورو در دسترس هستند.
  • قیمت ها فقط برای تحویل اعمال می شود زیر ارزش 29 یورو، بالاتر از آن هیچ هزینه حمل و نقل وجود ندارد.
Amazon Prime را به مدت 30 روز رایگان امتحان کنید

با فرض اینکه محصولات استانداردی را سفارش می دهید که مستقیماً از طریق آمازون فروخته می شوند و با هم کمتر از 29 یورو قیمت دارند، باید به صورت سالانه محاسبه کنید. برخی از سفارشات را انجام دهید تا اشتراک Prime برای شما ارزشمند باشد. بسته 23 فقط از هزینه هایی که با اشتراک دارید بیشتر است. سپس در مجموع 91.77 یورو هزینه حمل و نقل با 3.99 یورو برای هر محموله دریافت می کنید.

با این حال، گزینه‌های زیادی برای عدم صرف این پول وجود دارد – حتی بدون عضویت در Prime. شما به سادگی می توانید بدون آمازون کار کنید و به صورت محلی خرید کنید. اگر می خواهید به سفارش از آمازون ادامه دهید، می توانید به سادگی برخی از آنها را انجام دهید اقلام را جمع آوری کنید و فقط در صورتی سفارش دهید که بتوانید کالاهایی به ارزش بیش از 29 یورو جمع آوری کنید. علاوه بر این، برخی از محصولات هستند که آمازون هیچ هزینه حمل و نقلی بر روی آنها دریافت نمی کند. شما همچنین می توانید خود را به این موارد محدود کنید.

اگر می‌خواهید پاسخ خود را بیابید، نمی‌توانید از یک تحلیل کامل خود اجتناب کنید: آیا سریال‌ها و فیلم‌های Prime Video را به طور منظم تماشا می‌کنید؟ آیا محتوای ضروری وجود دارد که رقابت پخش جریانی در حال اجرا نیست؟ اگر پاسخ شما “نه” است، در واقع فقط یک سوال باقی می ماند: چند بار از آمازون سفارش می دهید؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

هزینه اضافی برای مشتریان Amazon Prime وجود دارد: به جای 7.99 یورو، گروه ایالات متحده اکنون 8.99 یورو در ماه برای عضویت دریافت می کند. را قیمت سالانه حتی بیشتر شده است، از 69 یورو به 89.90 یورو. ممکن است کسی فکر کند که دلیل ادعایی چه چیزی را دوست دارد. آنچه مسلم است این است که انفجار شدید قیمت باعث می شود بسیاری از مشتریان به این فکر کنند: آیا واقعاً به این اشتراک نیاز دارید؟

پس از افزایش قیمت در Amazon Prime: آیا اشتراک برای شما ارزش دارد؟