آمازون هدفون های روی گوش با ANC را با قیمت مقرون به صرفه می فروشد

با Soundcore Life Q30، آمازون در حال حاضر یک جفت هدفون بلوتوث خوب از جمله ANC را فقط به قیمت می فروشد. 63.99 یورو (مشاهده لیست در آمازون). در مقایسه قیمت، حداقل 89.78 یورو از سایر ارائه دهندگان پرداخت می شود.

Soundcore Life Q30

آیا به دنبال هدفون ارزان‌قیمت روی گوشی با قابلیت حذف نویز فعال هستید؟ سپس باید نگاهی به آمازون بیندازید، زیرا در آنجا می توانید یک مدل از Soundcore را با قیمت مقرون به صرفه تهیه کنید. این صدای خوبی ارائه می دهد و در مقایسه با گزینه های جایگزین فقط کسری هزینه دارد. ما آشکار می کنیم که آیا خرید ارزشمند است یا خیر.

آمازون: Soundcore Life Q30 با قیمت مقرون به صرفه

اگر می خواهید بدانید حذف نویز چیست و چه چیزی را در زندگی روزمره به ارمغان می آورد، می توانید این ویدیو را تماشا کنید:

هدفون ANC در آمازون: آیا ارزش خرید دارد؟

هدفون از طریق بلوتوث 5 متصل می شود و سازنده عمر باتری را تا حداکثر می دهد 60 ساعت بدون ANC روشن و تا 40 ساعت با ANC در دو توکار وجود دارد میکروفون هایی که با آن می توانید از دستگاه برای برقراری تماس نیز استفاده کنید. این هدفون با اندروید، iOS، رایانه شخصی، مک و سایر دستگاه های بلوتوث سازگار است.

به جای 79.99 یورو RRP: هدفون بلوتوث با ANC، حالت‌های فردی، صدای Hi-Res، EQ در برنامه و تا 40 ساعت عمر باتری.

البته، به دلیل قیمت پایین، نباید از نظر کیفیت صدا انتظار معجزه داشته باشید – اما هدفون ها توانستند مشتریان آمازون را متقاعد کنند و از بیش از 13000 بررسی، امتیاز بسیار خوبی با 4.6 از 5 ستاره کسب کردند. بالاتر از همه، صدای خوب و ساخت متقاعد کننده قابل ستایش است.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/02/17 ساعت 6:41 بعد از ظهر

Soundcore Life Q30 چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

با قیمت کمی بیش از 60 یورو، شما واقعا نمی توانید اشتباه کنید. Soundcore Life Q30 است بسیار ارزان تر از جایگزین های مارک های معروف، اما شاید آنقدرها هم شیک به نظر نمی رسد. را کیفیت، عملکرد و کیفیت صدا قانع کننده است با این حال – با توجه به قیمت پایین. اگر نمی خواهید بیش از 200 یورو برای هدفون ANC از Bose، Sony و Co بپردازید، این هدفون بلوتوث نیز انتخاب خوبی است.

Soundcore Life Q30

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع