آمازون هدفون های روی گوش با ANC را با قیمت مقرون به صرفه می فروشد – آیا ارزش خرید دارد؟

با Soundcore Life Q30، آمازون در حال حاضر یک جفت هدفون بلوتوث خوب از جمله ANC را فقط به قیمت می فروشد. 60.79 یورو (مشاهده لیست در آمازون). اگر کوپن تخفیف 20 درصدی را زیر قیمت پیشنهادی فعال کنید، می توانید قیمت را دریافت کنید. در مقایسه قیمت، حداقل 76.26 یورو از سایر ارائه دهندگان پرداخت می شود.

Soundcore Life Q30
به جای 79.99 یورو RRP: هدفون بلوتوث با ANC، حالت‌های فردی، صدای Hi-Res، EQ در برنامه و تا 40 ساعت عمر باتری. همین حالا کوپن تخفیف خود را پس انداز کنید و 20 درصد پس انداز کنید.

Soundcore Life Q30

با قیمتی در حدود 60 یورو، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. Soundcore Life Q30 است بسیار ارزان تر از جایگزین های مارک های معروف، اما شاید آنقدرها هم شیک به نظر نمی رسد. را کیفیت، عملکرد و کیفیت صدا قانع کننده است با این حال – با توجه به قیمت پایین. اگر نمی خواهید بیش از 200 یورو برای هدفون ANC از Bose، Sony و Co بپردازید، این هدفون بلوتوث نیز انتخاب خوبی است.

اگر می خواهید بدانید حذف نویز چیست و چه چیزی را در زندگی روزمره به ارمغان می آورد، می توانید این ویدیو را تماشا کنید:

هدفون ANC در آمازون: آیا ارزش خرید دارد؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

هدفون از طریق بلوتوث 5 متصل می شود و سازنده عمر باتری را تا حداکثر می دهد 60 ساعت بدون ANC روشن و تا 40 ساعت با ANC بر. دو توکار وجود دارد میکروفون هایی که با آن می توانید از دستگاه برای برقراری تماس نیز استفاده کنید. این هدفون با اندروید، iOS، رایانه شخصی، مک و سایر دستگاه های بلوتوث سازگار است.

البته، به دلیل قیمت پایین، نباید از نظر کیفیت صدا انتظار معجزه داشته باشید – اما هدفون توانست مشتریان را در آمازون متقاعد کند و از بیش از 12000 بررسی، امتیاز بسیار خوبی با 4.6 از 5 ستاره کسب کرد. بالاتر از همه، صدای خوب و ساخت متقاعد کننده قابل ستایش است.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 1391/12/01 ساعت 7:40 بعد از ظهر

Soundcore Life Q30 چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

آیا به دنبال هدفون ارزان قیمت روی گوشی با قابلیت حذف نویز فعال هستید؟ پس نباید این پیشنهاد آمازون برای هدفون بلوتوث ساوندکور را از دست بدهید. این صدای خوبی ارائه می دهد و در مقایسه با گزینه های جایگزین فقط کسری هزینه دارد. ما به شما نشان خواهیم داد که آیا ارزش خرید دارد یا خیر.

Soundcore Life Q30 با ANC با قیمت مقرون به صرفه در آمازون