بیش از 4300 مشتری در آمازون رتبه بندی خود را ترک کرده اند و به آن 4.3 از 5 ستاره بسیار خوب داده اند. در مجموع، مانیتور بسته کلی خوبی را به شما ارائه می دهد و می تواند برای کارهای اداری و همچنین بازی استفاده شود.

مانیتور قابل حمل Arzopa (15.6 اینچ) اکنون از 107.99 یورو در آمازون ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 07/05/2023 ساعت 11:17 صبح

به جای 179.99 یورو RRP: مانیتور قابل حمل Full HD با دو بلندگو و اتصال HDMI / USB-C. کوپن را فعال کنید و 40 درصد پس انداز کنید.

مانیتور خارجی Arzopa با قیمت آمازون ارائه می دهد 107.99 یورو مقدار زیادی برای پول (به پیشنهاد در آمازون مراجعه کنید). استفاده کنید کوپن تخفیف 40 درصدی زیر قیمت درخواستی تا کنون، مانیتور ارزان تر در دسترس نبوده است. قیمت مانیتور به طور معمول حدود 180 یورو است. بنابراین اگر به دنبال یک مانیتور خارجی محکم برای گسترش ناحیه صفحه در حال حرکت هستید، می توانید با وجدان راحت به آن دسترسی داشته باشید.

مانیتور قابل حمل Arzopa (15.6 اینچ)
از خیره شدن به صفحه نمایش کوچک لپ تاپ خود هنگام کار با داده های زیاد خسته شده اید؟ سپس باید نگاهی به آمازون بیندازید، زیرا یک دستگاه تلفن همراه مفید وجود دارد که صفحه نمایش شما را بزرگ می کند – و با قیمت کاملاً مقرون به صرفه.

آمازون: مانیتور قابل حمل 15.6 اینچی بسیار ارزان تر

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 07/05/2023 ساعت 11:17 صبح

مانیتور قابل حمل آرزوپا چه چیزی را به شما ارائه می دهد؟

مانیتور قابل حمل Arzopa (15.6 اینچ)

هدف مانیتور آرزوپا همه کسانی است که اغلب موبایل کار و به بیش از یک صفحه نمایش نیاز دارید. بلکه برای کنسول ها و بازی موبایل آیا دستگاه مناسب است؟ در عین حال، دستگاه با وزن کمتر از یک کیلوگرم به طرز دلپذیری سبک باقی می ماند و ارائه می دهد وضوح فول اچ دی 60 هرتز نرخ تجدید. اتصال از طریق USB-C یا HDMI. هنگام اتصال از طریق USB-C، حتی می توانید مانیتور را بدون منبع تغذیه اضافی کار کنید. همچنین با گوشی های هوشمند و تبلت ها تا زمانی که دستگاه‌های نهایی شما از آن پشتیبانی می‌کنند، می‌توان مانیتور را کار کرد.

همچنین هستند بلندگوهای استریو یکپارچه و محفظه به خصوص صاف است که باعث می شود دستگاه کمی شبیه به یک تبلت به نظر برسد. به ویژه کاربردی: یک پایه به طور مستقیم یکپارچه شده است – شبیه به یک تبلت – و به شما امکان می دهد مانیتور را در آن قرار دهید زوایای شیب مختلف برای راه اندازی.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.