آمازون ردیاب های تناسب اندام محبوب Fitbit را با قیمت های پایین به فروش می رساند

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/01/25 ساعت 3:49 بعد از ظهر

به جای 149.95 یورو RRP: ردیاب تناسب اندام با NFC، GPS، اندازه گیری ECG، شاخص فرم روزانه، یادآور حرکت، اندازه گیری مداوم ضربان قلب و ردیابی خودکار فعالیت.

به جای 99.99 یورو RRP: ردیاب تناسب اندام با NFC، GPS یکپارچه و پایش مداوم ضربان قلب.

Fitbit Charge 4

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/01/25 ساعت 11:57 صبح

Fitbit Charge 4 در آمازون تنها با 79 یورو

Fitbit Charge 5

ردیاب تناسب اندام هنوز به روز است و در حال حاضر با قیمت بسیار پایین تری نسبت به زمانی که عرضه شد در دسترس است. بسیاری از طرفداران این سری احتمالاً منتظر بوده اند تا Charge 4 به طور قابل توجهی از قیمت افت کند تا در نهایت ضربه بخورد. اگر می خواهید خودتان را یک ردیاب تناسب اندام همه کاره با GPS و NFC بنامید، واقعاً نمی توانید از Fitbit Charge 4 عبور کنید. مخصوصا ردیاب سازگار با هر دو گوشی آیفون و اندروید است.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/01/25 ساعت 3:49 بعد از ظهر

اگر به دنبال یک ردیاب تناسب اندام ارزان و خوب هستید، در حال حاضر باید از آمازون دیدن کنید. در آنجا می توانید پرفروش ترین های Fitbit Charge 4 و 5 را با قیمت های بسیار مناسب تهیه کنید. ما نشان می دهیم که این پیشنهاد برای چه کسانی ارزش دارد.

به روز شده در 2023/01/25:

آمازون اکنون آن را نیز دارد Fitbit Charge 5 قیمت کاهش یافته و نسل فعلی ردیاب تناسب اندام محبوب را تنها با قیمت 99 یورو ارائه می دهد (مشاهده در آمازون). در مقایسه با Charge 4 که کاهش یافته است، طراحی و دامنه عملکردها بهبود یافته است. Charge 5 دارای صفحه نمایش لمسی رنگی AMOLED است و می تواند اندازه گیری ECG را انجام دهد. اگر این ویژگی ها برای شما مهم هستند، هزینه اضافه 20 یورویی ارزشش را دارد.

Fitbit Charge 5

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Fitbit Charge 4 است به طور گسترده مجهز شده است و شما را قادر می سازد انواع ورزش ها را ردیابی و موفقیت تمرین را تجزیه و تحلیل کنید. علاوه بر این، موردی وجود دارد که اکنون به عنوان استاندارد با ردیاب های تناسب اندام گنجانده شده است نظارت بر فعالیت و خواب. ویژگی های انتخاب شده:

  • تا 7 روز عمر باتری
  • سازگار با اندروید و iOS
  • جی پی اس
  • NFC
  • تشخیص خودکار تمرین
  • مصرف کالری
  • شاخص خواب و رکورد
  • اندازه گیری ضربان قلب
  • ردیابی چرخه
  • کنترل Spotify

Fitbit Charge 4 ارزان در آمازون: برای چه کسی ارزش خرید دارد؟

برای هر کسی که یک ردیاب تناسب اندام باریک دارد ارزش خرید دارد تجهیزات زیادی و عملیات آسان جستجو کردن. اگرچه در حال حاضر دستگاه‌های ارزان‌تری از چین در بازار وجود دارد، Fitbit نه تنها به دلیل سخت‌افزار قوی خود، بلکه به دلیل برنامه بصری و آسان برای استفاده اجرا شد.

Fitbit Charge 4 اکنون از 79.00 یورو در آمازون

اگر لزوماً نباید یک ردیاب تناسب اندام از آخرین نسل باشد، قطعاً ارزش نگاهی به پیشنهاد فعلی آمازون را دارد. Fitbit Charge 5 در حال حاضر در بازار موجود است، اما اگر بتوانید بدون اندازه گیری ECG و صفحه نمایش AMOLED این کار را انجام دهید، به دسته 4 یکی هنوز ردیاب بسیار مجهز با GPS. فقط به قیمت 79 یوروکه آمازون، زحل و همچنین MediaMarkt در حال حاضر خواستار آن هستند، در هر صورت نمی توان شکایت کرد.