اگر می خواهید خود را برای قطع برق احتمالی آماده کنید، پس باید ابزارهایی داشته باشید که کاملاً با آنها گیر نکرده اید. این نه تنها شامل آب و مقداری غذا، بلکه برخی فناوری ها نیز می شود. آمازون در حال حاضر یک لامپ کمپینگ را ارزان‌تر می‌فروشد که چند ترفند در آستین خود دارد.

آمازون لامپ کمپینگ را ارزان تر می فروشد

به روز رسانی از 06 ژانویه 2023: اگر کوپن 10 درصدی را در صفحه محصول فعال کنید، قیمت چراغ کمپینگ با باتری به 26.09 یورو در آمازون کاهش یافته است (به آمازون مراجعه کنید).

فانوس دستی کمپینگ خورشیدی

فانوس دستی کمپینگ خورشیدی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 1/6/2023 ساعت 2:31 بعد از ظهر

مقاله اصلی:

حتی اگر خطر خاموشی در سراسر کشور بسیار کم باشد، قطعی برق کوتاه مدت یا طولانی تر همیشه می تواند در منطقه رخ دهد. و شما باید برای چنین موردی آماده باشید، زیرا در این صورت هیچ چیز کار نمی کند. شما نمی توانید آب از شیر آب بگیرید، گرمایش دیگر کار نمی کند و دیگر نمی توان چراغ را روشن کرد. فقط در صورتی که بتوانید یکی را تهیه کنید چراغ کمپینگ با باتری خرید، که آمازون در حال حاضر آن را به قیمت 28 یورو می فروشد (مشاهده در آمازون).

فانوس دستی کمپینگ خورشیدی

فانوس دستی کمپینگ خورشیدی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 1/6/2023 ساعت 2:31 بعد از ظهر

این چراغ کمپینگ چندین ویژگی خاص دارد:

  • می توان آن را به هم چسباند و حمل و نقل آن را بسیار فشرده و ایمن می کند.
  • می توانید لامپ را با استفاده از برق، انرژی خورشیدی یا میل لنگ دستی شارژ کنید.
  • حتی یک پورت USB نیز وجود دارد تا بتوانید گوشی خود را شارژ کنید.
  • وقتی تا می شود، به عنوان چراغ قوه عمل می کند.

چه چیز دیگری می خواهی؟ لامپ کمپینگ اساساً تمام الزامات یک لوازم جانبی ضروری اضطراری را برآورده می کند. تنها چیزی که از دست رفته یک عملکرد رادیویی است. همچنین یک گیرنده جهانی برای پول کمی وجود دارد (به آمازون مراجعه کنید) یا می توانید مستقیماً به رادیو اضطراری با عملکردهای اضافی بروید.

با یک ژنراتور خورشیدی می توانید برق را برای دستگاه های بیشتری تامین کنید:

آیا چنین خریدی ارزشش را دارد؟

در هر صورت. همیشه باید نوری به شکل چراغ قوه یا لامپ کمپینگ در خانه داشته باشید. شما نه تنها در صورت قطع برق، بلکه در بسیاری از موقعیت های دیگر نیز از چنین چیزی استفاده خواهید کرد. قیمتش زیاد بالا نیست و با یک بار شارژ تا چند روز نور دارید. با بیش از 3700 بررسی در آمازون، 4.5 از 5 ستاره را دریافت می کند. بنابراین محصول قانع کننده به نظر می رسد.