آمازون دستگاهی را ارزان‌تر می‌فروشد که باعث صرفه‌جویی در خرید بلیط پارک می‌شود

OOONO CO-Driver NO1: هشدار دوربین های کنترل سرعت و خطرات جاده به صورت همزمان، به طور خودکار فعال می شود

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر زیاد رانندگی می کنید و از رانندگی لذت می برید، به طور مرتب در معرض خطرات قرار می گیرید. اختلال در جاده، تصادف یا دوربین های کنترل سرعت. اگر می‌خواهید از آنچه در مسیرتان اتفاق می‌افتد مطلع شوید، در حال حاضر می‌توانید Ooono Co-Driver No 1 را دریافت کنید، یک راننده کمکی الکترونیکی که در واقع ارزش افزوده زیادی ارائه می‌کند. این در آمازون به عنوان بخشی از هفته جمعه سیاه در دسترس است فقط 39.95 یورو (مشاهده در آمازون).

OOONO CO-Driver NO1: هشدار دوربین های کنترل سرعت و خطرات جاده به صورت همزمان، به طور خودکار فعال می شود

Ooono Co-Driver No 1 داده ها را از تلفن هوشمند دریافت می کند که به نوبه خود به پایگاه داده blitzer.de متصل می شود. هنگام راه اندازی برنامه باید آن را راه اندازی کنید و یک اتصال بلوتوث بین تلفن همراه و ابزار برقرار کنید. سپس کمک راننده را به مکانی در خودرو متصل می کنید که به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید – برای این منظور یک نوار چسب روی Oonoo وجود دارد. به محض رانندگی، اندکی قبل از رسیدن به نقطه خطر با کمک سیگنال های نوری و صوتی به شما هشدار داده می شود. می‌توانید از برنامه برای تنظیم صداها از دستگاه و/یا تلفن همراه استفاده کنید و میزان صدا را برای هر دو جداگانه تنظیم کنید. اگر می‌خواهید چیزی را خودتان گزارش دهید، می‌توانید با فشار دادن یک دکمه این کار را انجام دهید. یک مطبوعات یک دوربین سرعت، فشار دوبار تصادف یا یک نقطه خطرناک را گزارش می کند. خیلی راحت.

به هر حال، Oonoo نیازی به برق خارجی ندارد. این دستگاه دارای یک سلول دکمه قابل تعویض است که برای چندین ماه کار می کند. این کار به این دلیل کار می‌کند که وقتی ماشین ساکن است، دستگاه خود را در حالت آماده به کار قرار می‌دهد و تنها زمانی که حرکت را تشخیص دهد دوباره بیدار می‌شود.

یک اطلاعیه: استفاده از آن به عهده خودتان است، زیرا آشکارسازهای دوربین سرعت در آلمان مجاز نیستند. اما حتی اگر فقط از هشدار نقاط خطر استفاده کنید، این کمک بزرگی است. از آنجایی که قیمت در غیر این صورت هرگز کاهش نمی یابد، باید اعتصاب کنید.

Ooono Co-Driver No 1 معرفی شد

Ooono Co-Driver No 1 چگونه کار می کند؟

بهترین کمک رانندگان کسانی هستند که در رانندگی دخالتی ندارند. اما کمک رانندگان الکترونیکی نیز وجود دارند که دوست دارید آنها را در کنار خود داشته باشید، زیرا آنها شما را از خطرات آگاه می کنند و می توانند یک یا آن بلیط ترافیک را نجات دهند.

Ooono Co-Driver No 1 در فروش

Ooono Co-Driver No 1 تقریباً هرگز از قیمت کاسته نشده است و همچنان از محبوبیت باورنکردنی برخوردار است. در آمازون 4.4 ستاره با بیش از 24000 بررسی مثبت وجود دارد. با این گجت نه تنها به شما هشدار داده می شود، بلکه می توانید به سایر رانندگان نیز هشدار دهید. همه چیز در جامعه به اشتراک گذاشته می شود، بنابراین همه همیشه به روز هستند. سیستم در ویدیو توضیح داده شده است:

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/22 04:32