آمازون در حال حاضر لوازم اضطراری ارزان‌تری را می‌فروشد که همه باید داشته باشندهمیشه گفته می شود که باید همیشه برای شرایط اضطراری آماده بود. اما آیا این واقعا شما هستید؟ اغلب اینطور نیست. برای درک اینکه حداقل برخی از اقدامات احتیاطی منطقی است، لازم نیست که یک آماده کننده هاردکور باشید. آمازون در حال حاضر یک محصول اضطراری عملی را با قیمت پایین‌تر به فروش می‌رساند که اهداف مختلفی را پوشش می‌دهد و نباید در هیچ خانواده‌ای گم شود.

آمازون رادیو میل لنگ را با پاوربانک و خورشیدی ارزان‌تر می‌فروشد

اگرچه می‌توانیم در آلمان بسیار امن زندگی کنیم، اما هر از چند گاهی شرایط اضطراری غیرقابل پیش‌بینی مانند سیل وجود دارد. به همین دلیل است که باید آماده بود. برای رسیدن به حداقل سطح آمادگی، البته باید مقداری لوازم تهیه کنید، اما باید از نظر فنی نیز مجهز باشید. دقیقاً در این مورد، آمازون در حال حاضر یک رادیو اضطراری کاربردی با میل لنگ را با قیمت کمتری به فروش می رساند. به جای تقریباً 68 یورو، این وجود دارد دستگاه در حال حاضر 37.99 یورو است (مشاهده در آمازون). برای دریافت قیمت باید کوپن 5 درصدی را فعال کنید.

اما این رادیو میل لنگ می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. زیرا نه تنها می توان با میل لنگ با باتری های معمولی کار کرد، بلکه دارای باتری 5000 میلی آمپری نصب کرده است، که در مواقع اضطراری زمان بسیار طولانی تری را تضمین می کند و حتی گوشی هوشمند شما را شارژ می کند. این همچنین با میل لنگ کار می کند، هرچند که البته بسیار خسته کننده است.

اما همه کاره کوچک چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. البته یک رادیو با تمام عملکردها و فرکانس های اضطراری یکپارچه شده است. یک روشن وجود دارد چراغ LED، سیگنال اضطراری و قطب نما. میل لنگ شما را از منبع تغذیه خارجی مستقل می کند و در صورت قطع برق می توانید به دریافت اطلاعات از طریق رادیو ادامه دهید.

برنامه های مناسب برای در حال حرکت:

انواع رادیو میل لنگ در دسترس است

البته، رادیو میل لنگ ارائه شده در اینجا دارای امکانات اضافی زیادی است که ممکن است حتی به آنها نیاز نداشته باشید. در آمازون هنوز جایگزین های زیادی وجود دارد (به آمازون نگاه کنید). واضح است که باید چنین وسیله ای را بخرید و با خیال راحت نگهداری کنید تا در مواقع اضطراری به آن دسترسی داشته باشید.منبع