آمازون جایگزین AirPods را با قیمت مقرون به صرفه می فروشد – آیا ارزش خرید دارد؟

با قیمت 29.99 یورو، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. Soundcore Life P2 Mini هستند بسیار ارزان تر از AirPods، اما ممکن است چندان شیک به نظر نرسد. را کیفیت، عملکرد و کیفیت صدا قانع کننده است با این حال – با توجه به قیمت پایین. اگر نمی خواهید 130 یورو برای AirPods بپردازید، این هدفون بلوتوث نیز انتخاب خوبی است.

برای مقایسه: AirPods Pro می تواند کارهای بیشتری انجام دهد – اما هزینه بسیار بیشتری نیز دارد:

جایگزین AirPods در آمازون: آیا ارزش خرید دارد؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع هدفون های بلوتوث خوب می خواهید و نمی خواهید 130 یورو برای Apple AirPods خرج کنید؟ پس نباید این پیشنهاد را برای Soundcore P2 Mini از دست بدهید. اینها صدایی بالغ ارائه می کنند و در مقایسه با AirPods هزینه کمی دارند. ما به شما خواهیم گفت که آیا ارزش خرید دارد یا خیر.

آمازون: Soundcore Life P2 Mini با قیمت مقرون به صرفه

برنامه های صوتی یکپارچه نیز جالب هستند. در اینجا می توانید یکی را انتخاب کنید سه حالت صدا با فشار یک دکمه انتخاب کنید: تقویت کننده باس برای آهنگ های شدید، حالت پادکست برای پادکست ها و کتاب های صوتی، و حالت امضا برای سایر انواع موسیقی.

Soundcore Life P2 Mini

به جای 39.99 یورو RRP: هدفون بلوتوث داخل گوش با باس شدید، عمر باتری تا 32 ساعت و اتصال USB-C. کوپن تخفیف را فعال کنید و 25 درصد پس انداز کنید.

هر دو قاب شارژ و هدفون جداگانه از نظر طراحی شبیه به AirPods Pro اپل هستند. با این حال، به دلیل رنگ مشکی، هسته‌های صدا وقتی آن‌ها را در گوش خود می‌زنید چندان به چشم نمی‌آیند. به گفته سازنده، زمان اجرا تا 7 ساعت و تمام خواهد شد بلوتوث 5.2 ارتباط برقرار می کند. حتی هدفون نیز گنجانده شده است IPX5 در برابر جت های آب از هر زاویه ای محافظت می شود – بنابراین می توان از آنها برای ورزش یا باران شدید نیز استفاده کرد. آنها با اندروید، iOS، رایانه های شخصی، مک و سایر دستگاه های بلوتوث سازگار هستند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/29 ساعت 7:46 بعد از ظهر

Soundcore Life P2 Mini چه چیزی به شما پیشنهاد می کند؟

اگر می‌خواهید ایرپاد واقعی را از اپل بخرید، برای ساده‌ترین نسخه باید حدود 130 یورو روی میز بگذارید. وقتی در نظر بگیرید که در حال حرکت فقط می توانید به موسیقی گوش دهید و با آن تماس تلفنی برقرار کنید، سرگرمی ارزانی نیست. با هدفون Soundcore Life P2 Mini، آمازون در حال حاضر یک جایگزین ارزان قیمت را به فروش می رساند 29.99 یورو (مشاهده لیست در آمازون). در مقایسه قیمت، حداقل 43.98 یورو از سایر ارائه دهندگان پرداخت می شود. برای دریافت قیمت باید کوپن تخفیف زیر قیمت پیشنهادی را فعال کنید.

Soundcore Life P2 Mini

با این قیمت، مطمئناً نباید از نظر کیفیت صدا انتظار معجزه ای داشته باشید – اما هدفون ها در آمازون با 4.4 از 5 ستاره از بیش از 14000 بررسی بسیار خوب عمل می کنند. بالاتر از همه، صدای خوب و کیفیت ساخت بالا قابل ستایش است.