آمازون تکرار کننده های مش وای فای را برای دارندگان فریتز باکس ارزان تر می فروشد

اگر با WLAN خود مشکل دارید و صاحب یک Fritzbox هستید، می توانید به راحتی شبکه خود را بهبود ببخشید. در حال حاضر سخت افزار مناسب برای آن ارزان تر در آمازون وجود دارد. تنها با فشار دادن یک دکمه می توانید تمام مشکلات پذیرش خود را حل کنید.

تکرار کننده مش وای فای از AVM ارزان تر است

آیا شما یک Fritzbox کاملاً جدید دارید که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند، می توانید در آن آمازون “Repeater 1200 AX” را از AVM به قیمت 70 یورو خریداری می کند (به آمازون نگاه کنید). این نیز بهترین قیمت در وب است. به لطف فناوری های پیشرفته، سیگنال WiFi حتی بهتر است.

AVM FRITZ!Repeater 1200 AX (تکرارکننده Wi-Fi 6 با دو واحد رادیویی: باند 5 گیگاهرتز (تا 2400 مگابیت بر ثانیه)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

AVM FRITZ!Repeater 1200 AX (تکرارکننده Wi-Fi 6 با دو واحد رادیویی: باند 5 گیگاهرتز (تا 2400 مگابیت بر ثانیه)

یک Fritzbox مدرن در حال حاضر یک WLAN خوب تولید می کند. اما اغلب منابع تداخل زیادی وجود دارد که سیگنال WLAN را برای همیشه کاهش می دهد و در نتیجه هنگام گشت و گذار در اینترنت با لپ تاپ، تلفن هوشمند یا تبلت باعث ایجاد مشکلات غیر ضروری می شود. به خصوص اگر می خواهید مسافت های طولانی را پل بزنید، اساساً نمی توانید بدون تکرار کننده این کار را انجام دهید. آمازون در حال حاضر در حال فروش است “Mesh Repeater 600” برای کمی بیش از 30 یورو (مشاهده در آمازون).

AVM FRITZ!WLAN Mesh Repeater 600

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/31/2023 04:44

به این ترتیب همه چیز را از فریتز باکس خود بیرون می آورید:

تکرار کننده وای فای قوی تر نیز در فروش است

AVM FRITZ!WLAN Mesh Repeater 600

تکرار کننده WLAN مستقیماً به سوکت وصل شده و از طریق WPS راه اندازی می شود. برای انجام این کار، دکمه WPS را در تکرار کننده WLAN جدید و سپس دکمه WPS را در Fritzbox خود فشار دهید. خودشه. پس از چند دقیقه، WLAN گسترش می یابد. از آنجایی که فناوری مش در اینجا استفاده می شود، شما یک WLAN دوم ایجاد نکرده اید، اما یکپارچه در یک WLAN بزرگ شده حرکت کنید. محدودیت کوچک: تکرار کننده ارزان قیمت همچنان از استاندارد 802.11n در محدوده 2.4 گیگاهرتز و حداکثر 600 مگابیت بر ثانیه استفاده می کند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/31/2023 04:42

من از تجربه خودم صحبت می کنم. تنها با یک تکرارکننده وای فای که به درستی از AVM قرار داده شده است، سیگنال وای فای خود را از اتاق نشیمن که به سختی در مطالعه از آن عبور کرد، آنقدر بهبود دادم که نه تنها در سراسر آپارتمان، بلکه در بیشتر باغ نیز دریافت WiFi عالی دارم. سرمایه گذاری بسیار خوب نتیجه داده است. اگر مساحت بسیار بیشتری برای پوشش دارید، می توانید از چندین دستگاه نیز استفاده کنید.