اگر در حال حاضر به دنبال یک تلویزیون 65 اینچی جدید هستید، باید نگاهی به Medion Life X16596 بیندازید که با تخفیف در آمازون و مدیون به فروش می رسد. این یک مدل با پنل QLED است که کیفیت تصویر بهتری را نسبت به بسیاری از تلویزیون های دیگر در محدوده قیمت ارائه می دهد.

تلویزیون بزرگ 65 اینچی با قیمت 578 یورو

تلویزیون 65 اینچی با صفحه نمایش QLED و تلویزیون اندروید با قیمت زیر 600 یورو؟ دقیقاً می توانید این پیشنهاد را در آمازون و مدیون در فروشگاه آنلاین پیدا کنید. در آنجا می توانید تلویزیون بزرگ با وضوح 4K و صفحه نمایش عالی را ببینید اگر کوپن 15 درصدی را فعال کنید، فقط 577.99 یورو بخرید (مشاهده در آمازون). تحویل مستقیم از طریق فروشگاه مدیون انجام می شود. همچنین، می‌توانید مستقیماً از Medion خرید کنید و از کد کوپن TVSNOV استفاده کنید. بنابراین شما همان قیمت را دریافت می کنید (به Medion نگاه کنید).

تلویزیون QLED MEDION X16596 163.9 سانتی متر (65 اینچ) (تلویزیون اندروید، تلویزیون هوشمند UHD، 4K Ultra HD، Dolby Vision

تلویزیون QLED MEDION X16596 163.9 سانتی متر (65 اینچ) (تلویزیون اندروید، تلویزیون هوشمند UHD، 4K Ultra HD، Dolby Vision

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/03/2022 ساعت 7:50 بعد از ظهر

قیمت زیر 600 یورو برای تلویزیون 65 اینچی QLED بسیار خوب است. به عنوان مثال، جایگزین های Hisense به طور قابل توجهی بیشتر با 650 یورو هزینه دارند (به آمازون مراجعه کنید). مدلی از توشیبا خود را بین دستگاه ها با قیمت 630 یورو قرار می دهد (به آمازون مراجعه کنید). مدل های سامسونگ به طور قابل توجهی گران تر هستند.

تفاوت های اصلی بین LCD و OLED که باید بدانید:

برای چه کسانی ارزش خرید تلویزیون مدیون را دارد؟

برای همه کسانی که بزرگترین تلویزیون ممکن را با قیمت بسیار پایین می خواهند. تلویزیون 65 اینچی با پنل QLED و وضوح 4K با قیمت کمتر از 600 یورو بسیار ارزان است. تلویزیون مدیون هر آنچه را که نیاز دارید ارائه می دهد. شما می توانید همه چیز را با یک تیونر سه گانه دریافت کنید، وای فای و تمام عملکردهای تلویزیون هوشمند را از طریق Android TV داشته باشید. بنابراین با پول نسبتاً کمی تلویزیون زیادی دریافت می‌کنید، که به لطف Android TV بسیار آینده‌نگر است و دارای پنل QLED است که کیفیت تصویر بهتری را نسبت به یک پنل LCD معمولی ارائه می‌دهد. بنابراین به سختی می توانید در اینجا اشتباه کنید.