وقتی آمازون Echo Show 15 خود را معرفی کرد، هیجان زده شدم. یک نمایشگر هوشمند با صفحه نمایش بزرگ برای مصرف محتوا در حین آشپزی در آشپزخانه یا موارد مشابه عالی است. اما صفحه نمایش هوشمند آنقدر هوشمند نبود، زیرا Fire TV وجود نداشت. آمازون تقریباً یک سال بعد به این موضوع رسید و بزرگترین نمایشگر اکو را بسیار جالب‌تر کرد.

آمازون Echo Show 15 را به یک تلویزیون کوچک تبدیل می کند

با Echo Show 15، آمازون بلافاصله پس از ارائه من را در اختیار گرفت. راستش میخواستم مستقیم سفارش بدم چون تا اون موقع از Echo Show 5 استفاده میکردم. تنها زمانی که به دقت نگاه کردم متوجه شدم که دامنه عملکرد نمایشگر هوشمند کاملاً محدود است. مخصوصا فایر تی وی مفقود شده مرا آزار می داد. چرا آمازون باید آن را کنار می گذاشت؟ پس نخریدم. اما اکنون آمازون به‌روزرسانی نرم‌افزاری را ارائه می‌کند که در واقع باید از همان ابتدا یکپارچه شود. Fire TV راه خود را به Echo Show 15 پیدا می کند و با آن این امکان را دارید که هر آنچه را که از استیک پخش Fire TV خود می دانید در تلویزیون انجام دهید.

اکو شو 15 |  صفحه نمایش هوشمند 15.6 اینچی با کیفیت Full HD، برای یک زندگی خانوادگی سازمان یافته با الکسا

اکو شو 15 | صفحه نمایش هوشمند 15.6 اینچی با کیفیت Full HD، برای یک زندگی خانوادگی سازمان یافته با الکسا

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 12/9/2022 10:45 ب.ظ

برای من و احتمالاً برای بسیاری از افراد علاقه مند دیگر، این همه چیز را تغییر می دهد. بنابراین Echo Show 15 تبدیل به یکی می شود تلویزیون جریان کوچک برای آشپزخانه یا مکان های دیگری که تلویزیون وجود ندارد، اما همچنان می توانید از طریق سرویس های پخش مختلف به سریال ها، فیلم ها یا سایر محتواها دسترسی داشته باشید. به نظر من، Echo Show 15 تنها پس از این به روز رسانی نرم افزار به هدف خود می رسد و تبدیل به یک تلویزیون سرگرمی کوچک – بدون محدودیت – می شود. شما یک Fire TV کوچک دارید که می توانید آن را در هر جایی قطع کنید.

Amazon Echo Show 15 می تواند:

آمازون Echo Show 15 را نشان می دهد

Amazon Echo Show 15 کمی ارزان تر است

در این بین، قیمت Echo Show 15 قبلاً کمی کاهش یافته است (آن را در آمازون بررسی کنید). به روز رسانی نرم افزار با Fire TV باعث می شود دستگاه جالب تر و جذاب تر شود. اگر قبلاً تردید داشتید، اکنون زمان ضربه زدن است. با این حال، هنوز منتظر هستم، زیرا هنوز به Echo Show 15 علاقه مند هستم، اما تبلت پیکسل با ایستگاه اتصال ممکن است برای من مناسب تر باشد. اما این تا سال 2023 اتفاق نخواهد افتاد.