آلمان و اتریش در پخش زنده و تلویزیون – چه زمانی پخش می شود؟


آلمان به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا راه یافت. همچنین می توانید تمام بازی های حذفی را در پخش زنده و تلویزیون دنبال کنید. امروز با بازی آلمان و اتریش در مرحله یک چهارم نهایی ادامه می دهیم. از کجا می توان پخش زنده را تماشا کرد؟

تقریباً تمام مسابقات قهرمانی فوتبال زنان اروپا 2022 در تلویزیون رایگان در ARD و ZDF قابل مشاهده است. تنها 10 بازی در مرحله مقدماتی در منطقه آنلاین پخش عمومی “پنهان” شدند. ZDF بازی یک چهارم نهایی دیروز را پخش کرد. بازی آلمان امروز پنجشنبه 31 تیرماه پیگیری می شود. حریف پس از آن تیم اتریش است. ARD به صورت زنده پخش می کند. پخش برنامه ورزشی ساعت 20:15 از تلویزیون رایگان شروع می شود. پخش زنده ARD را می توان رایگان مشاهده کرد.

گالری عکس را شروع کنید(11 تصویر)

فوتبال در تلویزیون و جریان: چه کسی در فصل 2021/22 چه چیزی را نشان می دهد؟

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی اروپا زنان: چه کسی امروز آلمان را مقابل اتریش در استریم و تلویزیون نشان می دهد؟

رویارویی های مرحله یک چهارم نهایی با ایستگاه ها و زمان های پخش به شرح زیر است:

  • چهارشنبه، 20 جولای 2022، ساعت 21:00: انگلیس مقابل اسپانیا
  • پنجشنبه، 21 ژوئیه 2022، ساعت 9 شب: آلمان مقابل اتریش در ARD
  • جمعه، 22 ژوئیه 2022، ساعت 9 شب: سوئد مقابل بلژیک در ARD
  • شنبه، 23 ژوئیه 2022، ساعت 21:00: فرانسه مقابل هلند در ZDF
  • در مرحله نیمه نهایی، ZDF ابتدا می تواند انتخاب کند که کدام بازی پخش شود.
  • بازی بعدی آلمان کی است؟ زنان DFB به عنوان اولین گروه از مرحله گروهی خارج می شوند. یعنی بازی بعدی امروز پنجشنبه 21 جولای است. حریف اتریش است، تیم دوم گروه A. در دور حذفی اول، ARD بازی آلمان را به صورت زنده نمایش می دهد. شروع ساعت 9 شب است. کلاوس لوفن و نیا کونزر از ساعت 20:15 از استودیو گزارش می دهند. تامی استروت، مربی استاد VfL ولفسبورگ نیز به عنوان یک متخصص در آنجا حضور دارد.
  • چه کسی امروز بازی آلمان را در مسابقات قهرمانی اروپا 2022 نشان می دهد؟ امروز، روز جمعه، 08.07.2022 می توانید پخش آلمان در برابر اتریش را در ARD تنظیم کنید.
  • پخش زنده هست؟ بله، پخش را می توان به صورت رایگان در جریان زنده ARD از طریق وب سایت یا برنامه های ARD در تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی، آیفون، آی پد و موارد دیگر مشاهده کرد. علاوه بر این، پخش‌های زنده از پخش‌کننده‌های عمومی به صورت رایگان در سرویس‌های پخش مانند Waipu.TV یا Zattoo در دسترس هستند.
  • اگر آلمان به نیمه نهایی برسد، افزایش می یابد بازی بعدی چهارشنبه 27 تیر. ساعت 9:00 شب. در این صورت حریف برنده بازی فرانسه و هلند خواهد بود. این بازی شنبه آینده است.

دیروز میزبان انگلیس پس از پیروزی 2-1 مقابل اسپانیا در وقت اضافه در نیمه نهایی راهی مرحله نیمه نهایی شد. برندگان بازی سوئد و انگلیس سه شنبه آینده در آنجا منتظر هستند.

آلمان چه زمانی در مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا 2022 بازی می کند؟

ARD و ZDF حق هر 31 بازی مسابقات قهرمانی اروپا زنان 2022 در انگلیس را تضمین کرده اند. بسیاری از بازی ها را می توان مستقیماً در تلویزیون رایگان مشاهده کرد. 10 بازی به صورت انحصاری آنلاین در پخش زنده خواهد بود نشان داده شده. هر کسی که اشتراک استریم DAZN را رزرو کرده باشد، می‌تواند بازی‌های EM را نیز به صورت زنده در جریان آن دنبال کند. ARD و ZDF پخش بازی های آلمان را به اشتراک می گذارند. تاریخ حضور بانوان DFB در مرحله مقدماتی به شرح زیر است:

  • جمعه 8 جولای، ساعت 21:00: آلمان مقابل دانمارک در ZDF
  • سه شنبه، 12 جولای، ساعت 21:00: آلمان مقابل اسپانیا در ARD
  • شنبه، 16 جولای، ساعت 21:00: آلمان مقابل فنلاند در ZDF
  • پنجشنبه، 21 ژوئیه، ساعت 21:00: یک چهارم نهایی بین آلمان و اتریش در ARD
  • چهارشنبه 27 تیرماه ساعت 21: نیمه نهایی آلمان/اتریش مقابل فرانسه/هلند

در مرحله نیمه نهایی، ZDF ابتدا تصمیم می گیرد که کدام بازی در ایستگاه پخش شود. ARD و ZDF هر کدام دو بازی در مرحله یک چهارم نهایی و یک بازی نیمه نهایی را نشان می دهند. فینال به “Das Erste” منتقل می شود. تاریخ نهایی 31 جولای است.

کریستینا گراف و برند اشملزر به عنوان مفسران ARD شنیده می شوند. کلاوس لوفن از طریق شب های فوتبال در “اول” رهبری خواهد کرد. در کنار او نیا کونزر بازیکن سابق تیم ملی آلمان است. در ZDF، نوربرت گالسکه و کلودیا نویمان از اتفاقاتی که در زمین می افتد گزارش می دهند. Sven Voss و Kathrin Lehmann در ZDF تعدیل می کنند.

ترکیب DFB در یوفا یورو 2022

زنان DFB تاکنون هشت بار قهرمان اروپا شده اند. بین سال‌های 1995 تا 2013 پنج برد متوالی به دست آمد. در سال 2022، این تیم باید عنوان قهرمانی اروپا را برای آلمان به ارمغان بیاورد:

هدف

  • آن کاترین برگر (چلسی)
  • مرل فرومز (اینتراخت فرانکفورت)
  • آلموت شولت (VfL Wolfsburg)

دفاع

  • سارا دورسون (اینتراخت فرانکفورت)
  • جولیا گوین (بایرن مونیخ)
  • مارینا هگرینگ (بایرن مونیخ)
  • کاترین هندریچ (VfL Wolfsburg)
  • سوفیا کلاینهرن (اینتراخت فرانکفورت)
  • فلیسیتاس راخ (VfL Wolfsburg)

خط میانی

  • سارا دبریتز (المپیک لیون)
  • لیندا دالمان (بایرن مونیخ)
  • Svenja Huth (VfL Wolfsburg)
  • لنا لاتواین (VfL Wolfsburg)
  • سیدنی لومان (بایرن مونیخ)
  • لینا ماگول (بایرن مونیخ)
  • لنا اوبردورف (VfL Wolfsburg)

طوفان

  • نیکول آنیومی (اینتراخت فرانکفورت)
  • جول برند (TSG Hoffenheim)
  • کلارا بوهل (بایرن مونیخ)
  • لورا فریگانگ (اینتراخت فرانکفورت)
  • الکساندرا پوپ (VfL Wolfsburg)
  • لی شولر (بایرن مونیخ)
  • Tabea Wassmuth (VfL Wolfsburg)

مسابقات قهرمانی اروپا زنان 2022: برنامه، نتایج، زمان و پخش کننده

چهارشنبه 6 ژوئیه 2022 (بازی افتتاحیه)

گروه A: انگلیس 1-0 اتریش

پنجشنبه 7 جولای 2022

گروه A: نروژ – ایرلند شمالی (9 شب، ساوتهمپتون) / sportschau.de 4: 1

جمعه 8 جولای 2022

گروه B: اسپانیا 4-1 فنلاند

گروه B: آلمان دانمارک 4-0

شنبه 9 جولای 2022

گروه C: پرتغال 2-2 سوئیس

گروه C: هلند 1-1 سوئد

یکشنبه 10 جولای 2022

گروه D: بلژیک 1-1 ایسلند

گروه D: فرانسه 5-1 ایتالیا

دوشنبه 11 جولای 2022

گروه A: اتریش 2-0 ایرلند شمالی

گروه A: انگلیس 8-0 نروژ

سه شنبه 12 جولای 2022

گروه B: دانمارک 1-0 فنلاند

گروه B: آلمان 2-0 اسپانیا

چهارشنبه 13 جولای 2022

گروه C: سوئد 2-1 سوئیس

گروه C: هلند 3-2 پرتغال

پنجشنبه 14 جولای 2022

گروه D: ایتالیا 1-1 ایسلند

گروه D: فرانسه 2-1 بلژیک

جمعه 15 جولای 2022

گروه A: ایرلند شمالی 0-5 انگلیس

گروه A: اتریش 1-0 نروژ

شنبه 16 جولای 2022

گروه B: فنلاند آلمان 0:3

گروه B: دانمارک 0-1 اسپانیا

یکشنبه 17 جولای 2022

گروه C: سوئیس 1-4 هلند

گروه C: سوئد 5-0 پرتغال

دوشنبه 18 تیر

گروه D: ایسلند 0-1 فرانسه

گروه D: ایتالیا – بلژیک 1:!

مرحله حذفی

یک چهارم نهایی: کد منطقه ARD

چهارشنبه 20 ژوئیه: VF1 – برنده گروه A – نایب قهرمان گروه B (برایتون اند هاو)
انگلیس – اسپانیا

پنجشنبه 21 ژوئیه: VF2 – برندگان گروه B – نایب قهرمان گروه A (برنتفورد)
آلمان، اتریش

جمعه 22 ژوئیه: VF3 – برنده گروه C – نایب قهرمان گروه D (ویگان و لی)
سوئد – بلژیک

شنبه 23 ژوئیه: VF4 – برنده گروه D – نایب قهرمان گروه C (روترهام)
فرانسه – هلند

نیمه نهایی: کد ZDF

سه شنبه 26 ژوئیه: HF1 – Winner VF1 – Winner VF3 (شفیلد)

چهارشنبه 27 ژوئیه: HF2 – برنده VF2 – برنده VF4 (میلتون کینز)

نهایی:

یکشنبه 31 ژوئیه: برنده HF1 – برنده HF2 (ومبلی) / ARD



منبع