آلمان دیگر کافی نیست

احتمالا مدتی طول خواهد کشید تا بتوانید با بلیط آلمان خود به تور فرانسه بپردازید. به گفته وزیر حمل و نقل، این یک “تعهد پیچیده است که زمان می برد.” ویسینگ گمانه زنی می کند که در مقطعی، سایر کشورهای اروپایی به جز آلمان و فرانسه نیز می توانند به آن بپیوندند.

از امروز 60000 بلیط قطار رایگان در دسترس است که به عنوان بخشی از شصتمین سالگرد معاهده الیزه به جوانان اهدا می شود. این امکان سفر به فرانسه را فراهم می کند.

همه بلیت 49 یورویی را درک می کنند: سفرهای سراسری در حمل و نقل محلی و منطقه ای با قیمت 49 یورو در ماه. وزیر حمل و نقل ویسینگ اکنون قوانین را تغییر می دهد و می خواهد بلیط Deutschland را گسترش دهد. این مقصد یکی از محبوب ترین مقاصد تعطیلات برای آلمانی ها است.

سیاستمدار FDP برای یکی از آنها کمپین می کند تمدید بلیط 49 یورویی قوی در آینده، بلیط ارزان قیمت دیگر تنها در آلمان و برخی مناطق مرزی معتبر نخواهد بود، بلکه همچنین در فرانسه. برعکس، همتای فرانسوی بلیت آلمان نیز باید برای ما اعمال شود. به گفته ویسینگ، فرانسوی ها در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک بلیت ملی، مشابه مدل آلمانی هستند.

سواحل زیبا، شهرهای چشمگیر و شاید بهترین غذاهای جهان: فرانسه همیشه ارزش دیدن را دارد. 1.6 میلیون آلمانی در سال 2022 تعطیلات خود را در کشور همسایه گذراندند (منبع: DRV). اگر خواست وزیر حمل و نقل فدرال فولکر ویسینگ عملی شود، تعداد مسافران آلمانی در فرانسه دوباره به وضوح رفتن به طبقه بالا.

وزیر حمل و نقل فدرال: بلیط Deutschland باید در فرانسه معتبر باشد

من خیلی همدردی می کنم که باید خودمان را داشته باشیم بلیت های ملی را متقابل تشخیص دهندویسینگ به گروه رسانه ای Funke و روزنامه فرانسوی “Ouest-France” (از طریق Handelsblatt) گفت.

دارندگان بلیت 49 یورویی می توانند از قبل برای سفر به خارج از کشور از آن استفاده کنند. علاوه بر فرانسه، مقاصد سفر در هلند، لهستان و اتریش نیز امکان پذیر است. یک نقشه تعاملی در وب به وضوح تمام مقاصد سفر را فهرست می کند.منبع

نه تنها با Deutschlandticket می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید:

با بلیط 49 یورویی به خارج از کشور بروید