خودروهای برقی آینده هستند. اما کدام برند برنده مسابقه خواهد بود؟ جستجوهای گوگل برای خودروهای برقی نشان دهنده علاقه طرفداران خودروهای الکتریکی و مشتریان بالقوه است. خودروساز شماره 1 آلمان باید یک شکست آشکار را بپذیرد.

خودروهای الکترونیکی: این برندها برنده مسابقه گوگل هستند

کدام سازنده با خودروهای برقی خود به اوج می رسد؟ در دراز مدت، تنها زمان مشخص خواهد کرد – و با این حال، نگاهی به جستجوهای گوگل در مورد این موضوع، بینش هیجان انگیزی را ارائه می دهد. این نشان می دهد که این فولکس واگن برتر آلمانی نیست که بسیاری از مردم آلمان در ارتباط با خودروهای برقی به آن علاقه دارند. در عوض، تولیدکننده دیگری در صدر 10 برتری است که گوگل به ما ارائه کرده است:

10 جستجوی برتر برای کلمه کلیدی e-car در سال گوگل در بررسی 2022:

  1. ماشین برقی اوپل
  2. ماشین برقی کیا
  3. ماشین برقی لیدل
  4. ماشین برقی صندلی
  5. ماشین برقی تویوتا
  6. ماشین برقی پورشه
  7. ماشین برقی نیسان
  8. ماشین الکتریکی داچیا
  9. ماشین برقی پژو
  10. ماشین برقی گلف
یک اتومبیل الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

در گوگل بیشتر مردم آلمان فولکس واگن یا تسلا را در رابطه با موضوع خودروهای الکتریکی جستجو نکردند، بلکه اوپل را جستجو کردند. این باید برای گروه Stellantis خوب باشد. شما به وضوح می توانید علاقه مشتریان را ببینید. اوپل در میان خودروسازان آلمانی است بلندپروازانه ترین اهداف برای تغییر زودهنگام به خودروهای الکتریکی موتورهای احتراقی دیگر تا سال 2028 در اروپا در دسترس نخواهند بود.

فولکس‌واگن به سختی نمایندگی می‌کند: خودروهای الکتریکی ولفسبورگ مورد تقاضا نیستند؟

آنچه برای برند اوپل نشانه خوبی است – و همچنین برای برخی دیگر از نقاط برتر – نشانه خوبی است. شکست تلخ برای بزرگترین خودروساز آلمان فولکس واگن. برند خانه در 10 مورد برتر ظاهر نمی شود. با Seat و Porsche، دو برند از گروه فولکس‌واگن می‌توانند خود را نشان دهند، اما نه به عنوان چهره. پس از همه، گلف تنها مدلی است که در 10 جستجوی برتر قرار می گیرد – یک پیروزی کوچک.

خودروهای الکترونیکی مجبور نیستند گوگل را متقاعد کنند، اما مهمتر از همه با قیمت:

این نه تنها برای فولکس واگن به عنوان یک برند، بلکه برای خودروهای برقی مستقر در ولفسبورگ نیز یک نتیجه ناامیدکننده است. زیرا به جای اینکه سری الکتریک ID را خیلی جلوتر قرار دهیم، خلیج در آنجا ظاهر می شود. کاملاً ممکن است که به زودی یک ماشین الکتریکی مدرن وجود داشته باشد. رئیس برند توماس شافر قبلاً به صراحت گفته بود که قرار نیست به سادگی از نام گلف صرف نظر شود. اما مدیری هم تایید کرد که سریال ID به خوبی شناخته شده بود. جستارهای گوگل نمی توانند کاملاً منعکس کننده آن باشند.