آلدی کولرهای سیار با سرمایش تبخیری را با قیمت مناسب به فروش می رساند

بنابراین اگر به دنبال خنک کننده موثر و در عین حال آرام برای خانه خود هستید، باید کولر مدیون در آلدی را در نظر بگیرید. خنک کننده مطلوب و تحرک بالا را ارائه می دهد که آن را به یک راه حل خوب برای روزهای گرم تابستان تبدیل می کند.

Medion MD10816 اکنون از 69.99 یورو در Aldi

کولر هوا خنک کننده ارزان قیمتی را به شما ارائه می دهد خنک کننده تبخیری. برای این منظور بسته سرد به طور جداگانه در قسمت فریزر یا یخچال از قبل سرد می شود. به محض اینکه بسته سرد به اندازه کافی خنک شد، داخل کولر هوا قرار می گیرد و سپس می تواند جریان هوا را خنک کند. با این حال، دستگاه می تواند بدون این عملکرد خنک کننده نیز به عنوان یک استفاده شود پنکه ساده عمل کنند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/27 13:14

تابستان در اوج است و درجه حرارت به بالاترین حد خود می رسد. الدی برای اینکه در این گرما سر خود را خنک نگه دارد، در حال حاضر یک کولر هوا از مدیون را با قیمتی بی نظیر عرضه می کند. ما پیشنهاد را بررسی کرده ایم و ارزیابی دستگاه را به شما ارائه می دهیم.

کولر هوای سیار از Medion به قیمت 69.99 یورو در Aldi

تابستان زمانی است که همه ما می خواهیم از آفتاب و دمای بالا لذت ببریم. اما گاهی اوقات گرما می تواند خیلی زیاد شود و زندگی را برای ما سخت کند. اینجا می آید کولر مدیون MD10816 در بازی. این مدل با قیمت Aldi ارائه می دهد 69.99 یورو مقدار زیادی برای پول (به پیشنهاد Aldi مراجعه کنید). هزینه ارسال اضافی 4.95 یورو است. دستگاه های قابل مقایسه حداقل 80 یورو قیمت دارند، بنابراین در اینجا معامله خوبی دریافت می کنید.

مدیون MD10816

به جای 99.99 یورو RRP: خنک کننده هوا با استفاده از خنک کننده تبخیری با 70 وات، عملکرد تایمر و چهار چرخ. مخزن آب حدود 4 لیتر گنجایش دارد.

مدیون MD10816

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/27 13:14

کولر هوای مدیون چه چیزی را به شما ارائه می دهد؟

می توانید قیمت های بیشتر Aldi را در اینجا بیابید:

کولر هوا می تواند باشد صفحه کلید کنترل و همچنین عملکرد تایمر را ارائه می دهد. شما می توانید بین سه سطح سرعت انتخاب کنید تا شدت خنک کننده را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. دستگاه همچنین دارای یک عملکرد چرخشی، که توزیع یکنواخت هوای خنک را در اتاق تضمین می کند. با توان 70 وات برق زیادی مصرف نمی کند. یکی دیگر از مزایای Medion MD10816 قابلیت حرکت آن است. به لطف چرخ های کاربردی، می توانید به راحتی آن را از اتاقی به اتاق دیگر منتقل کنید و در هر جایی که نیاز به خنک شدن دارید قرار دهید. به گفته سازنده، دستگاه مجهز به a حداکثر میزان توان صوتی 61.5 دسی بل آرام آرام