اگر می خواهید کمی خود را از شبکه برق مستقل تر کنید و برای مواقع اضطراری آماده شوید، می توانید فردا یک ژنراتور برق از Aldi بخرید که با بنزین کار می کند. این به این معنی است که وقتی هیچ چیز دیگری کار نمی کند، هنوز هم می توانید انرژی تولید کنید. اما باید به چند نکته توجه کرد.

آلدی ژنراتورها را 249 یورو می فروشد

خاموشی در آلمان نسبتاً بعید است، اما بسیاری از مردم همچنان می خواهند برای بدترین حالت به خوبی آماده شوند. به همین دلیل است که نه تنها علاقه زیادی به ژنراتورهای خورشیدی، بلکه به ژنراتورهای برق که با بنزین کار می کنند نیز وجود دارد. آنها هنوز هم می توانند انرژی تولید کنند حتی زمانی که هیچ چیز دیگری کار نمی کند. آلدی فروخت از 7 نوامبر 2022، یک ژنراتور برق از Walter با 1000 وات تنها با قیمت 249 یورو. مولد قبلاً در دفترچه فهرست شده است. از طریق فروشگاه آنلاین (به Aldi نگاه کنید) فروخته می شود. اما فقط در روزهای آینده در آنجا وارد می شود.

آلدی به زودی مولد برق را با قیمت مناسب به فروش می رساند. (منبع تصویر: GIGA)

آلدی مدتی پیش یک ژنراتور برق با فناوری اینورتر فروخته بود. اما این مدل خیلی سریع فروخته شد. بنابراین اگر به یک ژنراتور برق علاقه دارید، باید تاریخ را یادداشت کنید. برخلاف مدل قدیمی، ژنراتور برق والتر کمی بیشتر کار می کند زیرا شما یک مخزن 4 لیتری کمی بزرگتر دارید. با بار 2/3، زمان اجرا تا تقریبا 6 ساعت باید امکان پذیر باشد. برای این کار باید بدون پورت USB انجام دهید. این مدل دارای دوشاخه شوکو می باشد و می توانید از آن برای تامین برق استفاده کنید.

یک مدل کمی ضعیف تر از Einhell هزینه کمی کمتر دارد (به آمازون مراجعه کنید).

ژنراتور برق آینهل (بنزینی) TC-PG 10/E5 (حداکثر توان 1000 وات، مخزن 4 لیتری، خروجی پیوسته 680 وات، موتور 2 زمانه،

ژنراتور برق آینهل (بنزینی) TC-PG 10/E5 (حداکثر توان 1000 وات، مخزن 4 لیتری، خروجی پیوسته 680 وات، موتور 2 زمانه،

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/06/2022 09:45 صبح

جایگزین ژنراتور بنزینی، ژنراتور خورشیدی است:

چرا ژنراتور مفید است؟

همانطور که از نام آن پیداست، می توانید از آن برای تولید برق استفاده کنید. حداکثر توان 1000 وات است، بنابراین نمی‌توانید دستگاه‌ها یا ماشین‌هایی را که خیلی قدرتمند هستند وصل کنید. اما خیلی چیزها در زندگی عادی امکان پذیر است که در مواقع اضطراری می توانید آنها را با انرژی تامین کنید. حداقل اگر بنزین و روغن کافی در دسترس داشته باشید اینطور است. معایب ژنراتور برق حجم و گازهای خروجی است. شما نمی توانید از چنین وسیله ای در آپارتمان یا خانه استفاده کنید. البته، این کار با یک کابل پسوند از باغ کار می کند. اینجا باید کمی مدبر بود. داشتن قدرت برای مواقع اضطراری مطمئناً چیز خوبی است.