اگر در حال حاضر به دنبال یک ژنراتور بزرگ برق هستید که بتواند در صورت قطع برق انرژی شما را تامین کند، می توانید فردا به Aldi در فروشگاه آنلاین ضربه بزنید. Scheppach SG3400i با فناوری اینورتر و کنترل از راه دور در آنجا ارزان فروخته می شود.

آلدی ژنراتورها را 999 یورو می فروشد

ترس از خاموشی در آلمان بسیار زیاد است، اگرچه خطر آن بسیار کم است. با این وجود، بسیاری از مردم می خواهند برای شرایط اضطراری آماده شوند و یک ژنراتور برق بخرند. اخیرا قیمت ها به شدت افزایش یافته است، به طوری که به ندرت پیشنهادهای واقعا خوب وجود دارد. اما به زودی دوباره در Aldi این اتفاق خواهد افتاد. از 1 دسامبر 2022، Aldi فروشگاه آنلاین را به فروش می رساند Scheppach SG3400i با تکنولوژی اینورتر و کنترل از راه دور تنها با 999 یورو (به Aldi نگاه کنید).

Aldi به زودی Scheppach SG3400i با فناوری اینورتر و کنترل از راه دور را به قیمت 999 یورو به فروش می رساند. (منبع تصویر: GIGA)

Norma24 (به Norma24 نگاه کنید) اخیراً ژنراتور برق را با همان قیمت عرضه کرد، اما اکنون قیمت آن را کمی افزایش داده است. Aldi و Norma24 هر دو هزینه حمل و نقل را متحمل می شوند زیرا دستگاه واقعاً بزرگی است. در آمازون باید حتی بیشتر بپردازید (به آمازون نگاه کنید).

جایگزین یک ژنراتور خورشیدی خواهد بود:

چه چیزی برای Scheppach SG3400i صحبت می کند؟

ژنراتور Scheppach SG3400i در حال حاضر یک مدل لوکس در بین ژنراتورهای برق است. او هست به خصوص بی صدا در 61 دسی بل، دارای خروجی فوق العاده بالا تا 3400 وات است و حتی می تواند بخاری های برقی را کار کند. شما همچنین می توانید ژنراتور برق را از راه دور با یک کنترل از راه دور راه اندازی کنید، بنابراین اگر دستگاه در باغ است و کابل را وارد خانه می کنید، حتی مجبور نیستید به سمت دستگاه بروید. یک صفحه نمایش برای خواندن اطلاعات برای شما وجود دارد و از فناوری اینورتر پشتیبانی می کند تا سخت افزار حساس را نیز متصل کنید. از طرف دیگر، می توانید از یک ژنراتور برق کوچکتر استفاده کنید که Aldi نیز می فروشد.