زمستان برای همه آلمانی ها زمان چالش برانگیزی است. با توجه به افزایش هزینه های انرژی، گرمایش کمتری مورد نیاز است و خطر کپک زدن در مناطق زندگی افزایش می یابد. برای کاهش خطر، باید رطوبت سنج دما را خریداری کنید. Aldi Süd و Nord اینها را در یک بسته سه تایی با قیمتی بسیار مناسب ارائه می دهند.

Aldi دماسنج های رطوبت سنج را به قیمت 8.99 یورو می فروشد

قیمت بالای بنزین در زمستان امسال به این معنی است که بسیاری از مردم برای صرفه جویی در هزینه، بسیار کمتر گرم می کنند. دولت فدرال تصمیم گرفته است که دیگر نباید در آپارتمان ها و خانه ها به حداقل دما برسد تا از آسیب ناشی از کپک جلوگیری شود. به خاطر ساختار خانه و سلامت خود، همچنان باید مراقب باشید که رطوبت اتاق ها خیلی زیاد نشود و روی دیوارها کپک ایجاد شود. برای این کار باید از رطوبت سنج حرارتی استفاده کنید. اینها رطوبت اتاق را نشان می دهند. از 16 ژانویه، Aldi Süd آنها را در یک بسته سه تایی تنها با قیمت 8.99 یورو در شعب خود به فروش می رساند. در Aldi Nord نیز سه نفر هستند، اما قیمت آنها در آنجا 9.99 یورو است.

Aldi Süd رطوبت سنج را به قیمت 8.99 یورو در یک بسته سه تایی می فروشد. (منبع تصویر: Aldi Süd)

شما به سادگی یک رطوبت سنج حرارتی را در هر اتاق آپارتمان یا خانه قرار می دهید و نه تنها دمای فعلی، بلکه رطوبت را نیز مشاهده می کنید. شکلک نشان می دهد که آیا رطوبت خیلی زیاد است یا خیر. سپس باید به درستی تهویه کنید. دیوارها با تهویه مختصر آنها خنک نمی شوند و فقط هوا مبادله می شود. در نهایت هیچ قالبی روی دیوارهای شما ایجاد نمی شود، حتی اگر آنقدر گرم نکنید.

نحوه صرفه جویی در هنگام خرید:

جایگزین ها به طور قابل توجهی گران تر هستند

رطوبت سنج های حرارتی در حال حاضر محبوبیت خاصی دارند زیرا بسیاری از مردم می خواهند دید بهتری از رطوبت اتاق ها داشته باشند. Aldi Süd برای سه دستگاه فقط 8.99 یورو شارژ می کند. در آمازون برای یک مدل خوب باید بیش از 10 یورو بپردازید (به آمازون نگاه کنید). در یک بسته سه تایی، حتی گرانتر است (به آمازون مراجعه کنید). مشخص نیست که دماسنج های Aldi دقیقا چگونه اندازه گیری می کنند. اما واضح است که وقتی باید تهویه کنید بهتر می بینید. و 10 یورو سرمایه گذاری خوبی است.