آیا ترجیح می دهید دوربینی با عملکردهای پان و شیب موتوری داشته باشید؟ سپس Aldi نیز مدل مناسبی برای شما دارد:

دوربین خارجی خانه هوشمند دلتاکو SH-IPC08

به جای 69.99 یورو RRP: برای استفاده در داخل و خارج از منزل، قابل کنترل از طریق برنامه، دید در شب IR با برد 10 متر، سنسور حرکت یکپارچه و میکروفون داخلی و بلندگو.

به جای 69.99 یورو RRP: دوربین نظارتی برای مناطق بیرونی، با وضوح 1080p، نورافکن، دید در شب و حفاظت از آب IP67. کوپن را فعال کنید و 10 یورو پس انداز کنید.

دوربین مداربسته دلتاکو برای هر دو مورد مناسب است استفاده در فضای باز و داخلی. تنها اتصال مورد نیاز برق است، زیرا دوربین داده ها را از طریق WLAN منتقل می کند. او تصاویر را تحویل می دهد کیفیت فول اچ دی و میدان دید زیادی دارد. سایر عملکردهای دوربین مانند دید در شب مادون قرمز تا 10 متر، یکپارچه آشکارساز حرکت با عملکرد فشار اپلیکیشن و صدا دو طرفه در زندگی روزمره مفید هستند. تشخیص حرکت را می توان همیشه یا فقط در زمان های خاصی از طریق برنامه فعال کرد.

آیا به دنبال دوربین مداربسته قابل اعتمادی هستید که حرکات را تشخیص داده و داده ها را از طریق WiFi انتقال دهد؟ سپس باید به پیشنهاد فعلی Aldi برای دوربین مدار بسته در فضای باز با اتصال خانه هوشمند نگاهی بیندازید. ما جزئیات را برای شما داریم.

Aldi: دوربین نظارت هوشمند به شدت کاهش یافته است

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/11/2023 08:06

دوربین مداربسته دلتاکو چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.