اگر می خواهید تابستان امسال خود را با یک کباب پز گازی شیک پذیرایی کنید، به زودی می توانید یکی از آن ها را از Aldi تهیه کنید. کباب پز گازی در آنجا نه تنها نسبتا بزرگ است، بلکه دارای ویژگی های خاصی است که در هیچ جای دیگری در این بازه قیمتی پیدا نخواهید کرد.

آلدی گریل گازی بزرگ را به قیمت 399 یورو می فروشد

با Fireking Montey IV S، Aldi از 11 آگوست 2022 یک کباب پز گازی جالب را با قیمت مناسب از طریق فروشگاه آنلاین خود به فروش می رساند. این تخفیف فقط 399 یورو دریافت می کند. هیچ هزینه حمل و نقلی وجود ندارد، بنابراین در واقع مبلغی است که باید پرداخت شود. برای مقایسه: در Norma باید 499 یورو برای این گریل گازی بپردازید (به Norma نگاه کنید).

فقط با 399 یورو می توانید یک کباب پز گازی بسیار قدرتمند از Aldi تهیه کنید. (منبع تصویر: الدی)

شما یک گریل گازی بزرگ با پنج مشعل دریافت می کنید. چهار مشعل در محفظه پخت قرار دارد که از این تعداد می باشد یکی مشعل مادون قرمز است. شما می توانید حرارت زیادی روی آن ایجاد کنید و غذای خود را قبل از پخته شدن روی سه شعله دیگر به درستی تفت دهید. شما می توانید غذای کبابی را از طریق پنجره تماشا کنید و بدون باز کردن درب آن ببینید که چگونه است. یک شعله پنجم نیز در کنار آن وجود دارد که می توانید از آن برای پختن چیز دیگری استفاده کنید.

کباب پز گاز آلدی همچنین دارای یک دماسنج در درب آن است که دمای اتاق پخت را نشان می دهد. رنده پخت چدنی مدولار است و می توان آن را سفارشی کرد. آلدی حتی یک سنگ پیتزا و یک توری چدنی را به صورت رایگان عرضه می کند. بنابراین حتی می توانید یک پیتزا در گریل گاز درست کنید. یک تنظیم کننده فشار و شیلنگ نیز گنجانده شده است. بنابراین شما فقط به یک بطری گاز نیاز دارید. علاوه بر این، سه سال ضمانت وجود دارد.

مزایای کوره گاز کجاست:

خرید گریل گاز آلدی برای چه کسانی ارزش خریدن دارد؟

در نهایت برای هر کسی که می خواهد یک کوره گازی بزرگ و مقرون به صرفه بخرد که دارای یک پنجره دید و یک مشعل مادون قرمز است. این یک روش واقعا عالی برای تهیه گوشت و کاراملی کردن آن است که نتیجه را آبدارتر می کند. به طور کلی، کباب پز گاز ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد و آن را به یک پیشنهاد خوب تبدیل می کند. اگر می خواهید در تابستان کباب کنید، باید ضربه بزنید.