آلدی روز به روز تعداد بیشتری مولد برق در اندازه های مختلف را با قیمت های جذاب ارائه می دهد. این بار Scheppach SG3200x به این مجموعه اضافه شده است که به زودی با قیمت کاهش یافته به فروش می رسد. این یک مولد برق با اندازه متوسط ​​است.

آلدی ژنراتور متوسط ​​را به قیمت 500 یورو می فروشد

Aldi به سوار شدن بر موج خاموشی ادامه می دهد و ژنراتورهای برق بیشتری را به محدوده خود اضافه می کند. پس از اینکه قبلاً مشخص شد که Scheppach SG7100x به زودی با قیمت 979 یورو فروخته خواهد شد، مدل کوچکتر Scheppach SG3200x اکنون با قیمت 499 یورو نیز به فروش می رسد (آن را در Aldi بررسی کنید). فروش در تاریخ انجام می شود 8 دسامبر 2022 از ساعت 7:00 صبح بجای. مانند ژنراتورهای برق قبلی، علاقه باید بسیار زیاد باشد، زیرا شما با پول نسبتاً کمی برق زیادی دریافت می کنید. هزینه حمل و نقل به 499 یورو اضافه می شود.

اگر نمی خواهید آنقدر برای خرید صبر کنید، می توانید با همین قیمت به Norma24 ضربه بزنید (به Norma24 نگاه کنید). در آنجا قیمت نیز به 499 یورو کاهش یافت و لازم نیست منتظر بمانید. سایر نمایندگی ها حداقل 100 یورو بیشتر می گیرند. بنابراین اگر می خواهید یک ژنراتور برق با اندازه متوسط ​​داشته باشید، در اینجا در هر دو فروشنده معامله واقعی انجام می دهید.

ژنراتور خورشیدی جایگزینی برای ژنراتور برق است:

Scheppach SG3200x چه کاری انجام می دهد؟

ممکن است Scheppach SG3200x را یک مولد برق با اندازه متوسط ​​بنامیم، اما چیزی برای ارائه دارد. تا 2800 وات هنوز انرژی کافی برای تامین انرژی تمام دستگاه های مربوطه از طریق دو سوکت وجود دارد. اگر 2/3 بار را خاموش کنید، موتور 6 اسب بخاری باید تا 15 ساعت کار کند. این مخزن 15 لیتر ظرفیت دارد و مصرف آن با 66 درصد تقاضای برق کمی بیش از 1 لیتر در ساعت است. بنابراین اگر انرژی کمتری مصرف کنید، چنین ژنراتور برقی می تواند مدت زمان بیشتری کار کند. با یک مخزن سوخت می توانید شب را به راحتی پشت سر بگذارید. یک دسته تاشو و چرخ برای حمل و نقل موجود است. به طور کلی، Scheppach SG3200x تقریباً 45 کیلوگرم وزن دارد. اگر می خواهید از خود محافظت کنید، یک دستگاه جامد به قیمت 500 یورو.