آلدی ایستگاه هواشناسی هوشمند با نمایشگر رنگی را با قیمتی رویایی به فروش می رساند

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر

تقریباً 2000 مشتری رتبه خود را در آمازون گذاشتند و به آن 4.5 از 5 ستاره بسیار خوب دادند. راه اندازی ساده، مقادیر اندازه گیری قابل اعتماد، صفحه نمایش جذاب بصری به همان خوبی خوانایی خوب صفحه نمایش. اتفاقا شما 5 سال گارانتی دستگاه های برسر را از سازنده دریافت می کنید.

مرکز آب و هوا 5 در 1 Bresser اکنون از 79.99 یورو در Aldi

به جای 129 یورو RRP: ایستگاه هواشناسی بی سیم با پیش بینی آب و هوا و هشدار یخبندان. داده های قابل اعتمادی را در مورد دما، بارش، رطوبت و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد.

با ایستگاه هواشناسی شما همیشه می توانید وضعیت آب و هوا را پیگیری کنید و دریافت کنید پیش بینی قابل اعتماد بر اساس سنسور فضای باز داده های آب و هوای اندازه گیری شده در نمایشگر رنگی بزرگ نمایش دادن. دستگاه ترکیب می شود دماسنج، رطوبت سنج، باران سنج و باد سنج همچنین ساعت در یک. این اطلاعات در مورد قدرت و جهت باد، مقدار باران، فشار هوا و دمای بیرون و داخل به شما می دهد. وضعیت آب و هوای آینده بر اساس این مقادیر محاسبه شده و به صورت یک پیکتوگرام نمایش داده می شود.

با ایستگاه هواشناسی خود، دیگر لازم نیست به برنامه های هواشناسی در تلفن هوشمند خود تکیه کنید. “مرکز آب و هوای راحتی 5 در 1” از Bresser در حال حاضر در فروشگاه آنلاین Aldi موجود است. قیمت توافقی مطلق 79.99 یورو (مشاهده پیشنهاد در Aldi). هزینه ارسال اضافی 4.95 یورو است.

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر

آیا نسخه ساده تر بدون نمایشگر رنگی برای شما کافی است؟ سپس می توانید 20 یورو ارزان تر در Aldi دریافت کنید:

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/19 04:51

ایستگاه هواشناسی از آلدی به چه درد می خورد؟

می توانید قیمت های بیشتر Aldi را در اینجا بیابید:

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/19 04:51

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/19 02:24

به جای 159 یورو RRP: ایستگاه هواشناسی بی سیم با پیش بینی آب و هوا و هشدار یخبندان. داده های قابل اعتمادی را در مورد دما، بارش، رطوبت و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد.

داده ها به صورت بی سیم از حسگر فضای باز منتقل می شود. این نمایش رنگی به راحتی قابل خواندن است و یکی دارد نور پس زمینه. علاوه بر این، زمان به طور خودکار از طریق سیگنال رادیویی DCF تنظیم می شود و همچنین دارای عملکرد هشدار است. همچنین می توانید نسبت به یخبندان هشدار دهید و مقادیر حداکثر و حداقل دما را نمایش دهید.

آیا از استفاده از برنامه های آب و هوای نادرست در تلفن های هوشمند خود خسته شده اید؟ سپس شاید زمان آن رسیده است که ایستگاه هواشناسی خود را با اندازه گیری محلی تهیه کنید. Aldi در حال حاضر یک مدل پریمیوم را با قیمتی بی نظیر عرضه می کند. ما تمام جزئیات را برای شما داریم. ر.

Aldi: مرکز آب و هوای راحتی 5 در 1 از Bresser به شدت کاهش یافته است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع