بیش از 30 مشتری امتیاز خود را در آمازون گذاشته اند و به آن 4.2 از 5 ستاره داده اند. راه اندازی ساده، مقادیر اندازه گیری قابل اعتماد، صفحه نمایش جذاب بصری به همان خوبی خوانایی خوب صفحه نمایش. اتفاقا شما 5 سال گارانتی دستگاه های برسر را از سازنده دریافت می کنید.

به جای 149 یورو RRP: ایستگاه هواشناسی با نمایشگر رنگی، پیش بینی آب و هوا و هشدار یخبندان. داده های قابل اعتمادی را در مورد دما، بارش، رطوبت و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد.

داده ها به صورت بی سیم از حسگر فضای باز منتقل می شود. این نمایشگر رنگی است و یکی دارد نور پس زمینه. علاوه بر این، زمان به طور خودکار از طریق سیگنال رادیویی DCF تنظیم می شود و همچنین دارای عملکرد هشدار است. همچنین می توانید نسبت به یخبندان هشدار دهید و مقادیر حداکثر و حداقل دما را نمایش دهید.

“مرکز هواشناسی 5 در 1 بوفور” از Bresser با نمایشگر رنگی در حال حاضر در فروشگاه آنلاین Aldi موجود است. قیمت توافقی مطلق 79.99 یورو (مشاهده پیشنهاد در Aldi). هزینه ارسال اضافی 4.95 یورو است. در سایر خرده فروشان حداقل 96 یورو با احتساب حمل و نقل پرداخت می کنید، بنابراین یک معامله عالی است. این مجموعه قبلاً هرگز ارزانتر نبوده است.

مرکز آب و هوای برسر بوفور 5 در 1

مرکز آب و هوای برسر بوفور 5 در 1

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع