آیا می خواهید پیش بینی آب و هوا بهتری نسبت به برنامه های استاندارد آب و هوا در تلفن هوشمند خود داشته باشید که اغلب نادرست هستند؟ سپس بهتر است به ایستگاه هواشناسی خود با داده های اندازه گیری محلی اعتماد کنید. Aldi چنین ایستگاهی را با قیمت مناسب برای شما پیشنهاد می کند. در اینجا شما جزئیات را دریافت می کنید.

Aldi: Bresser Weather Center 5-in-1 با قیمت مقرون به صرفه

“مرکز هواشناسی 5 در 1 بوفور” از Bresser در حال حاضر در فروشگاه آنلاین Aldi موجود است. قیمت توافقی مطلق 79.99 یورو (مشاهده پیشنهاد در Aldi). هزینه ارسال اضافی 4.95 یورو است. در سایر خرده فروشان، به غیر از قیمت های پیشنهادی، حداقل 119 یورو با احتساب حمل و نقل پرداخت می کنید، بنابراین یک معامله عالی است.

مرکز آب و هوای برسر بوفور 5 در 1

مرکز آب و هوای برسر بوفور 5 در 1

به جای 149 یورو RRP: ایستگاه هواشناسی با پیش بینی آب و هوا، هشدار یخ زدگی و عملکرد هشدار. داده های قابل اعتمادی را در مورد دما، بارش، رطوبت و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/15/2023 00:55

ایستگاه هواشناسی از آلدی به چه درد می خورد؟

با ایستگاه هواشناسی شما همیشه می توانید وضعیت آب و هوا را پیگیری کنید و دریافت کنید پیش بینی قابل اعتماد بر اساس سنسور فضای باز داده های آب و هوای اندازه گیری شده در نمایشگر رنگی نمایش دادن. دستگاه ترکیب می شود دماسنج، رطوبت سنج، باران سنج و باد سنج مانند تماشا کردن در یک. این اطلاعات در مورد قدرت و جهت باد، مقدار باران، فشار هوا و دمای بیرون و داخل به شما می دهد. وضعیت آب و هوای آینده بر اساس این مقادیر محاسبه شده و به صورت یک پیکتوگرام نمایش داده می شود.

داده ها به صورت بی سیم از حسگر فضای باز منتقل می شود. نمایشگر رنگی است و دارای یک نور پس زمینه. علاوه بر این، زمان به طور خودکار از طریق سیگنال رادیویی DCF تنظیم می شود و همچنین دارای عملکرد هشدار است. همچنین می توانید نسبت به یخبندان هشدار دهید و مقادیر حداکثر و حداقل دما را نمایش دهید.

تقریبا 30 مشتری امتیاز خود را در آمازون گذاشتند و 4.3 از 5 ستاره را به آن دادند. راه اندازی ساده، مقادیر اندازه گیری قابل اعتماد، صفحه نمایش جذاب بصری به همان خوبی خوانایی خوب صفحه نمایش. اتفاقا شما 5 سال گارانتی دستگاه های برسر را از سازنده دریافت می کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.