به مدت 25 سال، آش کچوم و پیکاچو در نبردهای بی شمار پوکمون با هم متحد شده اند. حالا سریال موفق انیمیشن می خواهد راه جدیدی را طی کند. اما آخرین ماجراجویی برای قهرمانان بزرگ آنها در سال 2023 برنامه ریزی شده است.

پوکمون به یک دوره پایان می دهد و دوباره شروع می شود

Ash Ketchum و Pikachu بالاخره موفق شدند. پس از پیروزی در مسابقات جهانی پوکمون، این دو هستند در نهایت بهترین. پیروزی در حال حاضر احتمالاً به معنای پایان یک دوره نیز هست. گروه Pokémon Company اعلام کرد که Ash در سال 2023 بازنشسته خواهد شد.

قبل از آن، طرفداران می‌توانند منتظر قسمت‌های ویژه «سفرهای نهایی پوکمون: سری» باشند. با فصل پایانی هدف از این ماجراجویی، جشن گرفتن موفقیت قهرمان همیشه جوان و تشکر از طرفداران وفادار در پایان این سفر 25 ساله است. پس از آن، یک ماجراجویی جدید پوکمون آغاز خواهد شد. حتی اگر آش و پیکاچو دیگر آنجا نباشند، طرفداران می توانند مشتاقانه منتظر برخی از آشنایان قدیمی باشند.

اولین تریلر سری کاملا جدید پوکمون را اینجا ببینید:

New Heroes: Trailer سری بعدی Pokemon

قهرمانان جدید با پوکمون های آشنا به رقابت می پردازند

سریال جدید قرار است در سال 2023 ظاهر شود. دو قهرمان که در نسخه ژاپنی سریال به نام های لیکو و روی هستند جانشین Ash می شوند. هیولاهای جیبی وفادار شما باید برای طرفداران آشنا به نظر برسند. این یک موضوع است فلوری، کروکل و کواکس، سه شروع کننده از Pokémon Crimson و Pokémon Crimson. نسخه ای خیره کننده از هیولای افسانه ای Rayquaza نیز در این مجموعه ظاهر خواهد شد. گروه Pokémon Company قول داده است که سری جدید آنچه را که طرفداران دوست دارند ارائه می دهد: اکشن، ماجراجویی، دوستی و پوکمون.

سه پوکمون شروع کننده از ماجراجویی سوئیچ جدید بین طرفداران بسیار محبوب هستند. جدای از آن، Pokémon Crimson & Crimson مشکلات بزرگی برای مبارزه با آنها دارند. حتی نینتندو مجبور شد بابت وضعیت فنی بازی عذرخواهی کند و قول بهبود با به‌روزرسانی‌های بعدی را داد.