ممکن است تغییر مالکیت در Sky در انتظار باشد. بر اساس گزارش رسانه ها، پخش کننده PayTV در حال مبارزه برای فروش است. گفته می شود که یک ارائه دهنده تلفن همراه آلمانی بیشترین علاقه را به خرید دارد. خودی ها مطمئن هستند: تصاحب می تواند مدل موفق Telekom را کپی کند.

دوران اوج اسکای کمی بیشتر پیش بود. فشار ارائه دهندگان استریم و از دست دادن حقوق پخش لیگ قهرمانان و بخش هایی از بوندسلیگا به شدت به ارائه دهنده تلویزیون پولی ضربه زده است. با این حال، این مشکلات نباید دلیلی باشد که شرکت مادر آمریکایی Comcast اکنون به فکر فروش Sky Germany است.

1&1 علاقه مند به خرید Sky Germany است

در عوض، شعبه آلمان در بقیه ساختار شرکت که ترکیبی از محتوا و پیشنهادات برای اینترنت سریع است، نمی گنجد. Sky Deutschland فقط محتوا ارائه می دهد، اما هیچ پیشنهاد پهنای باند وجود ندارد.

اینجا 1&1 وارد بازی می شود. به گفته خودی ها، اپراتور تلفن همراه آلمان علاقه مند به خرید Sky دارند (DWDL). طبق گزارش‌های قدیمی‌تر، برچسب قیمت ارائه‌دهنده PayTV باید به همان قیمت باشد 1 میلیارد دلار قرار دادن. این بسیار کمتر از چیزی بود که Comcast در آن زمان روی میز قرار می داد.

با خرید Sky Germany، 1&1 می تواند شکاف خود را با Telekom کاهش دهد. این شرکت از شهر Montabaur راینلند-فالتز میلیون‌ها مشتری اینترنتی دارد. پس از تصاحب، اپراتور تلفن همراه می تواند باشد ارتباطات پهنای باند را با محتوای انحصاری Sky گسترش دهید و آنها را در یک بسته ارائه دهید. Telekom در حال حاضر نشان می دهد که چگونه این کار با موفقیت با کانال های Magenta خود کار می کند.

به این ترتیب مشتریان 1&1 می توانند از تعویض دستگاه بهره مند شوند:

پاداش تعویض 1 و 1 – قدیمی را با جدید تعویض کنید

آژانس شبکه فدرال به 1&1 اطلاعیه شفاف می دهد

چه با Sky یا بدون: تغییرات بزرگی در 1&1 در راه است. این شرکت در تلاش است تا شبکه تلفن همراه خود را راه اندازی کند. هنگامی که شلیک شروع در اینجا شلیک شد، دیگر راه برگشتی وجود ندارد. آژانس شبکه فدرال اخیراً این را روشن کرده است: یا اپراتورهای شبکه یا ارائه دهندگان خدمات.