آخرین پیچش داستانی این مهیج رازآلود، منتقدان را از هم جدا کرد

هفته را با یک تریلر ترسناک شروع کنید و از یک طرح غیرمنتظره شگفت زده شوید؟ ما فقط فیلم مناسب را برای شما داریم.

آزمون را انجام دهید تا بفهمید چقدر بازی های ترسناک خود را می شناسید:

مسابقه ترسناک: آیا می توانید این بازی های ترسناک را فقط با یک اسکرین شات تشخیص دهید؟

به خواندن ترسناک علاقه دارید؟ ویکی پدیا چیزهای زیادی برای شما آماده کرده است:

“بازدید” – دیدار از مادربزرگ و پدربزرگ

هرکسی که از قبل کارگردان M. Night Shyamalan و فیلم‌هایش را می‌شناسد، می‌تواند حدس بزند که در The Visit چه چیزی در انتظار اوست. در این تریلر دو نوه به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ ناشناس قبلی خود می روند. اگرچه مادر مدتی است که با پدربزرگ و مادربزرگ صحبت نکرده است، اما بازدید فرزندان از آنجا اجتناب ناپذیر است. شاید مادر از اتفاقاتی که الان در خانه پدربزرگ و مادربزرگ در دستور کار است چیزی نمی داند. فیلم دیگری از M. Night Shyamalan با یک پیچش داستانی موفق، که می توانید آن را در اشتراک های پخش جریانی در Prime Video و برای خرید یا اجاره در فروشگاه Sky پیدا کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع فیلم‌های «شکاف»، «شیشه»، «نشانه‌ها» یا «قدیمی» احتمالاً کمترین طرفداران هیجان‌انگیز و معمایی را پشت سر گذاشتند. پشت آن کسی نیست جز کارگردان استاد M. Night Shyamalan. فیلم‌های او معمولاً طرحی تاریک با پیچش‌های غیرمنتظره و برآمدگی‌های فراوان ارائه می‌دهند. او با «دهکده» در سال 2004 یک تریلر رازآلود را به روی پرده آورد که با پیچش داستانی خود باعث دودستگی بینندگان شد. اگر می خواهید خودتان ببینید، Disney+ فیلم را برای خرید یا اجاره به عنوان اشتراک پخش جریانی و Amazon Prime در دسترس قرار می دهد.

داستان دهکده در روستای منزوی Covington، پنسیلوانیا اتفاق می‌افتد که با تهدید موجودات عرفانی که در جنگل‌های اطراف کمین کرده‌اند مبارزه می‌کند. ستارگان واقعی مانند خواکین فینیکس، که با برایس دالاس هاوارد، بازیگر «جوکر» و «دنیای ژوراسیک» برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد، در آنجا حضور خواهند داشت. M. Night Shyamalan در تریلرهای تاریک خود بارها و بارها با پیچش های داستانی و صحنه های مختلف هیجان انگیز غافلگیر می کند. اگر نمی خواهید چنین چیزی را از دست بدهید، «دهکده» مکان مناسبی برای شماست. علاوه بر این، بیش از 700 نقد در آمازون عمدتاً مثبت هستند، که فقط نظر ما را تقویت می کند: بله، “دهکده” ارزشش را دارد!

تاریخ سینما و تلویزیون، هیولاها و موجودات ترسناک زیادی را برای ما آماده کرده است. در ویدیوی زیر ترسناک ترین بازی های صنعت بازی را به شما نشان می دهیم.

آیا دهکده ارزشش را دارد؟