آخرین پرده برای فیستا می افتد

با این وجود، این امکان وجود دارد که حداقل نام فیستا فقط یک خواب زمستانی طولانی داشته باشد. اگر برند فیستا برای کنار گذاشتن آنقدر قوی باشد، فورد مطمئناً این نام را باز خواهد گرداند. فولکس واگن قصد دارد کاری مشابه با گلف انجام دهد.منبع

فورد خودروهای الکترونیکی دارد که توسط روبات ها شارژ می شوند

Fiesta به عنوان یک خودروی الکترونیکی: آیا بازگشت فقط یک زمان است؟

در سالهای آینده فیستا دیگر در فورد نقشی ندارد. مانند بسیاری از خودروسازان دیگر، کلاس نان و کره سابق امروز در اولویت نیست.

فورد به قول خود عمل می کند، که باید در دل برخی از طرفداران کلاسیک تاثیر بگذارد: The فیستا دیگر ساخته نخواهد شد. پایان تابستان 2023 برای ماه ها ثابت شده است. اکنون زمان آن است: آخرین جشن برای جمعه 7 جولای برنامه ریزی شده است خط مونتاژ کارخانه اصلی در کلن را خاموش کنید.

با توجه به وضعیت فعلی دانش هیچ جانشینی برنامه ریزی نشده است اما کارخانه کلن فورد همچنان ادامه دارد. تولید به طور کامل به مدل های برقی تبدیل شده است. در پایان سال، گروه‌ها باید دوباره با استرومرن شروع به کار کنند.

به عنوان مثال، با کاوشگران اولین خودروی الکتریکی فورد که بر اساس پلت فرم MEB فولکس واگن در کلن ساخته شد. با توجه به پایه یکسان، E-SUV مشابه ID.4 فعلی فولکس‌واگن است. یک پوما تمام برقی نیز در نظر گرفته شده است. از نظر اندازه، این خودروی جمع و جور کمی به فیستا نزدیک‌تر می‌شود.

فورد در مورد فناوری شارژ خودروهای الکترونیکی چیز جدیدی ارائه کرده است:

به هر حال، اگر به یکی از آخرین فیستا امیدوار هستید، دیگر فرصتی ندارید. سفارشات هفته هاست که بسته شده اند، فقط دفترچه سفارشات هنوز در حال پردازش است.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

این به یک داستان موفقیت تقریباً 50 ساله برای مدل محبوب پایان می دهد که اخیراً آمار فروش آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. هنوز 2015 فیستا درست در جلو بود پرفروش ترین خودروی کوچک در اروپا (منبع: ADAC). در این بین، کل کلاس خودروهای کوچک اهمیت خود را از دست داده است، فیستا در مقایسه با رقبا دچار لغزش شده است.

پایان مدل محبوب فورد فرا رسیده است: فیستا حداقل در حال حاضر به پایان خود رسیده است. آخرین وسیله نقلیه از خط مونتاژ در کلن خارج شد. باید دید آیا فیستا هنوز آینده ای دارد یا خیر.

آب کم عمق

فیستا در پایان: فورد تولید خود را در کلن تکمیل کرد