اگر به دنبال لوازمی برای سوییچ خود هستید، کمپین جدید نینتندو در MediaMarkt و Saturn می تواند یک معامله بزرگ واقعی باشد! ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید نماد جدید Fire Emblem را قبل از عرضه با قیمت شگفت انگیز 37 یورو دریافت کنید.

Fire Emblem Engage: در فروش قبل از انتشار

آیا پولی از کریسمس باقی مانده است؟ MediaMarkt و Saturn یک کمپین چاق نینتندو را سازماندهی کردند و به آن ضربه زدند سه بازی سوئیچ به قیمت 111 یورو بیرون.

تبلیغات “3 برای 111 یورو” نه تنها شامل بلاک باسترهای فعلی مانند پوکمون کریمسون و زرشکی، بلکه بازی های آینده مانند Fire Emblem Engage که تا پایان ژانویه 2023 منتشر نخواهد شد و می تواند به یک موفقیت واقعی استراتژی تبدیل شود. با تریلر خود را متقاعد کنید:

Fire Emblem Engage – تریلر اعلامیه

بنابراین اگر دو نسخه Pokémon و Fire Emblem را بسته بندی کنید، او فقط 37 یورو برای هر بازی می پردازد. این البته فقط یک مثال است. در مجموع 108 بازی در MediaMarkt در این تبلیغات گنجانده شده است که می توانید آن ها را به دلخواه ترکیب کنید. در Saturn حتی 111 بازی سوئیچ وجود دارد – مطابق با کمپین.

آمازون نیز این معامله را ارائه می دهد. با این حال، انتخاب بازی های سوییچ بسیار کمتر است. برای طرفداران ماریو پارتی یا اسپلتون، ارزش این را دارد که در اینجا به محدوده آن نیز نگاهی بیندازید.

این تبلیغات برای هر سه ارائه دهنده اعمال می شود تا 8 ژانویه 2023. بنابراین لازم نیست فوراً ضربه بزنید و می توانید از قبل به Pile of Shame خود نگاهی بیندازید. اما مراقب باشید: ممکن است این یا آن بازی تا پایان کمپین به فروش برسد.

درباره کمپین نینتندو در MediaMarkt
به کمپین نینتندو در زحل
به اکشن نینتندو در آمازون

برای کیف کوچک: ضربه بقا برای سوئیچ

با این حال، اگر نمی‌خواهید 111 یورو را یکباره بخرید، ما یک معامله دیگر برای شما آماده کرده‌ایم. در حال حاضر یک مورد عجیب در فروشگاه الکترونیکی نینتندو وجود دارد بقا با قیمتی کمتر از سه یورو رسید. تمام اطلاعات مربوط به این معامله را می توانید در این مقاله بیابید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.