آبی قیمت ها را جذب می کند: این تعرفه ها در حال گران شدن هستند

در کوچکترین تعرفه پیش پرداخت Blau Allnet S اکنون 5 به جای 3 گیگابایت به قیمت 8.99 به جای 7.99 یورو هر 28 روز وجود دارد. واضح تر می افتد افزایش حجم داده با Blau Allnet M که اکنون 10 به جای 6 گیگابایت در دسترس است. درست مانند Blau Allnet L که مشتریان اکنون می توانند به جای 10 گیگابایت 15 گیگابایت انتظار داشته باشند، قیمت یک یورو افزایش می یابد.

آیا تعرفه پیش پرداخت هنوز هم ارزش آن را دارد؟

آبی: هزینه های بیشتر، سرعت بیشتر

به طور خاص، تغییر در a منعکس می شود اضافه بها 1 یورو هر 28 روز کم. در عوض، مشتریان جدید حجم داده LTE بیشتر، سرعت بالاتر و هدیه اختیاری داده دریافت می کنند که می تواند از طریق برنامه آبی فعال شود.

Blau محدوده تعرفه های تلفن همراه اعتباری خود را اصلاح کرده است. مشتریان جدید حجم داده بیشتری را در شبکه o2 دریافت می کنند، اما باید کمی بیشتر برای آن بپردازند. همه تعرفه های پیش پرداخت اکنون 1 یورو بیشتر شارژ می شوند. هنوز یک هدیه کوچک وجود دارد.

آبی: تعرفه های پیش پرداخت کمی گران تر هستند

تا کنون حداکثر 25 مگابیت در ثانیه با آبی در شبکه LTE از o2 امکان پذیر بود. با تعرفه های جدید ارائه دهنده تا 33 مگابیت بر ثانیه در چشم انداز 5G سریعتر هنوز توسط Blau ارائه نشده است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع همه تعرفه ها ارائه می کنند نرخ ثابت Allnet برای تلفن و پیامک به تمام شبکه های آلمانی و رومینگ اتحادیه اروپا. هزینه های انجام شده برای بسته استارت (بسته به تعرفه بین 9.99 تا 19.99 یورو) با اعتبار اولیه ارائه شده جبران می شود.

به عنوان یک غرامت کوچک، مشتریان Blau می توانند از طریق برنامه Mein Blau ثبت نام کنند پاداش داده 1 گیگابایت سوار کردن. این هدیه را می توان هر 28 روز در برنامه رزرو کرد (منبع: Blau).

پس از اینکه مارکوس هاس، رئیس Telefónica افزایش قیمت برای برندهای خود را در ابتدای سال اعلام کرد، مناسب است. در حال حاضر آبی تعرفه های پیش پرداخت خود را بر این اساس. از این به بعد از مشتریان جدید خواسته می شود کمی بیشتر بپردازند، اما خدمات بیشتری نیز دریافت خواهند کرد.